R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

"Gdy się Chrystus rodzi" – jasełka w PM5 w Kole

18-12-2017 10:55 | Źródło: Przedszkole Miejskie nr 5 w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,953 | Komentarzy: 0

Boże Narodzenie to czas pełen miłości, radości, pojednania oraz wzruszeń, z którym wiąże się wiele tradycji. Jedną z nich jest coroczny występ jasełkowy przygotowywany przez przedszkolaków Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kole. Dzięki występom jasełkowym dzieci mają okazję przenieść się na chwilę w odległe czasy i przypomnieć sobie, że w Betlejem narodził się malutki Jezusek. W tym roku Jasełka przygotowała grupa IV z wychowawczynią Panią Katarzyną Tomczak oraz Panią Sylwią.

Foto:
R E K L A M A

We wtorek 12.12. dzieci zaprezentowały swój występ wszystkim przedszkolakom oraz pracownikom naszej placówki. Przedszkolaki, mimo dużego stresu, przepięknie wyrecytowały swoje wierszyki oraz zaśpiewały wiele kolęd i pastorałek. Po południu natomiast dzieci powtórzyły swój występ, tym razem zapraszając do sali rodziców. Za swój występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami zarówno przez dzieci jak i rodziców. Dzieciom podziękowała również Pani dyrektor Agnieszka Kozajda, która pogratulowała dzieciom, a także złożyła serdeczne, przedświąteczne życzenia. Występ przedszkolaków będzie można podziwiać 7 stycznia w Kościele św. Bogumiła, gdzie dzieci powtórzą swoje jasełka.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze