R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

"Była tylko jedna taka noc w dziejach świata…"

20-12-2017 08:56 | Źródło: ZSCKR w Powierciu | Wyświetleń artykułu: 3,483 | Komentarzy: 1

"Była tylko jedna taka noc w dziejach świata…" – tymi słowami rozpoczął się tegoroczny wieczór wigilijny w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu.

Foto:
R E K L A M A

Program artystyczny, przygotowany przez wychowanków pod kierunkiem Pani Teresy Grzebieluchy i Pani Kamili Chichłowskiej, umożliwił wszystkim zgromadzonym przeniesienie się w czasie do wydarzeń, które rozegrały się ponad dwa tysiące lat temu: "Spróbujmy teraz zajrzeć w tę wyjątkową noc przez szybę naszej wyobraźni, podobnie jak robią to dzieci, przyciskając nos do zamarzniętego okna. Niech nasz serdeczny oddech wytopi na chwilę przejście między naszą i tamtą rzeczywistością".

Po odczytaniu fragmentu Ewangelii i złożeniu życzeń przez ks. Radosława Kobielę, głos zabrał Pan dyrektor Marian Aleksiński. Następnie życzenia świąteczne i podziękowania dla występujących złożyła Pani kierownik Wiesława Trzmiel. Po podzieleniu się opłatkiem, wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Uroczysty wieczór zakończył się wspólnym kolędowaniem.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze