R E K L A M A
sim
R E K L A M A

Wiadomości Powiat Kolski ZSRCKU Kościelec: Zaśpiewali kolędę w języku migowym

ZSRCKU Kościelec: Zaśpiewali kolędę w języku migowym

28-12-2017 17:00 | Źródło: ZSRCKU Kościelec | Wyświetleń artykułu: 4,092 | Komentarzy: 0
ZSRCKU Kościelec: Zaśpiewali kolędę w języku migowym
Foto:ZSRCKU Kościelec
R E K L A M A
carnis
W poniedziałek, tj. 18 grudnia 2017 roku na zaproszenie pedagoga szkolnego Anety Augustyniak do auli szkolnej Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu, zgłosiła się 32 osobowa grupa młodzieży z klas : I TE, I TŻU i ITL, by razem wymigać kolędę „Cicha noc”. Te wspólne zajęcia były poprzedzone warsztatami, na których pani Adrianna Brzoska „Język Migowy Adrianna Brzoska Pomigaj”, zaznajomiła młodzież z Kulturą Głuchych.

Pod okiem pani Adrianny, grudniowego poranka uczniowie pierwszych klas szlifowali synchronizację gestów, by móc jak najlepiej wykonać kolędę, posługując się językiem migowym. Bardzo cieszymy się, iż tylu mamy aktywnych uczniów, którzy nie tylko uczęszczają na swoje planowe lekcje ale są zaangażowani w działania pozalekcyjne. Wspólne zajęcia zakończyły się wesołymi zdjęciami, które każdego z obecnych wprawiły w dobry nastrój.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!