sim
geberit
Wiadomości Polityka Na Żywo: Artur Szafrański i Tomasz Sobolewski

Na Żywo: Artur Szafrański i Tomasz Sobolewski

21 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,568 | Komentarzy: 10
Na Żywo: Artur Szafrański i Tomasz Sobolewski
Foto:e-kolo.pl
zacisze
Pragniemy jeszcze przed końcem roku zaprosić wszystkich naszych czytelników na wydanie specjalnie programu Kolskie Rozmowy, w którym po raz pierwszy pojawi się aż dwóch gości. Porozmawiamy o budżecie miasta Koła oraz o wczorajszej nieobecności Wiceburmistrz na sesji.

O godzinie 16:30 zapraszamy wszystkich do oglądania programu Kolskie Rozmowy, który będziemy nadawać na żywo prosto z naszego studia. Dziś program wyjątkowy, ponieważ rozmawiać z nami będzie dwóch radnych: Przewodniczący Rady Miejskiej Miasta Koła Artur Szafrański oraz Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Tomasz Sobolewski. Głównym tematem będzie oczywiście przegłosowany w dniu wczorajszym budżet miasta Koła, ale nie tylko.

Zachęcamy do zostawiania swoich propozycji pytań w komentarzach poniżej. 

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (10)
OJE 20 dni temu
TE kolskie rozmowy to dobry pomysł..Może tak każdy radny po kolei wypowie swoje zdanie, powie co myśli, wskaże swoje osignięcią itd etc.
| Zgłoś do usunięcia
Gość 20 dni temu
Panie radny Sobolewski--w którym miejscu sie "śmiać"--z tego zastosowania żółtego kasku?
| Zgłoś do usunięcia
mandzia 19 dni temu
Stasiu proszę Cię tak....
Gryfi 20 dni temu
Panowie, miasto jest z Was dumne! Za rok proszę zróbcie porządki w naszym mieście!
| Zgłoś do usunięcia
ogr 20 dni temu
przez trzy lata nie zrobili, to za rok mają zrobić? Time is over
kolanka 21 dni temu
moze warto porozmawiac i wyciagac kosekwencje za nieobecnosc na posiedzenia rady jesli radni maja tyle obowiazkow ktore nie pozwalaja im uczestniczyc na sesjach to niech z czegos zrezygnuja
| Zgłoś do usunięcia
dagra 21 dni temu
Teraz radni mają wielkie pretensje do wice, że nie przyszła na sesje chociaż jak się okazuje była w Poznaniu żeby bronić interesów miasta, a zapomnieli jak sami trzy razy w tym roku swoją nieobecnością unieważnili obrady rady i jakoś uznali, że tak można. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie... Zastanówcie się, co robicie! Jedna i druga strona musi spuścić trochę ciśnienia i panować nad językiem, bo nic nie usprawiedliwia braku kindersztuby.
ada 21 dni temu
Proszę zapytać - czy nie odnoszą wrażenia, że również i oni ponoszą mniejszą czy większą część odpowiedzialności za to co dzieje się obecnie w mieście? Przecież burmistrz to tylko wykonawca uchwał rady, a rada ma przecież dodatkowo funkcję kontrolną wobec burmistrza. Czy dopiero trzeba było działań CBA żeby dostrzec co się dzieje? Czy zabrakło wiedzy, czy odwagi, a może chodziło o "załatwianie" własnych spraw? Przecież ludzie w mieście dobrze wszystko widzą. To małe miasto i nic się nie ukryje.
| Zgłoś do usunięcia
hex 21 dni temu
Dlaczego mam słuchać opinii 2 radnych. Oglądając transmisje sesji , sam oceniałem Radnych .
| Zgłoś do usunięcia
zax 21 dni temu
Może nie tyle co pytanie a propozycja, skoro mamy dwójkę radnych, a mianowicie chodzi o to aby miasto Koło dołączyło do programu "Airly" monitorującego na bieżąco jakość powietrza.
| Zgłoś do usunięcia