R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

"Calineczka" – przedstawienie dla najmłodszych

15-01-2018 10:28 | Źródło: Szkoła Podstawowa w Wólce Czepowej | Wyświetleń artykułu: 2,381 | Komentarzy: 0

9 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-IV ze Szkoły Podstawowej w Wólce Czepowej za sprawą grupy teatralnej KRAK-ART z Krakowa po raz kolejny miały okazję przenieść się w świat bajek. Tym razem dzieci obejrzały adaptację jednej z najsłynniejszych baśni H.Ch. Andersena pt."Calineczka".

Foto:
R E K L A M A

Baśń przeniosła małych widzów w świat przepełniony pięknymi kolorami muzyką i śpiewem, bo jak wiadomo to opowieść o malutkiej uroczej dziewczynce, która wyrosła z kielicha zaczarowanego kwiatu. Uczniowie czynnie uczestnicząc w wielu przygodach Calineczki mieli okazję nauczyć się dobroci i uczciwości, opiekuńczości i potrzeby niesienia pomocy potrzebującym. Spektakl dostarczył niezapomnianych wzruszeń, refleksji, ale też sporej dawki humoru!

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze