sim
geberit produkcja
Wiadomości Sport Młody góral z Koła

Młody góral z Koła

29-01-2010 09:25 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 12,516 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
Młody góral z Koła
Foto:
Niepełna 18 letni kolnian śmiało konkuruje z kolarzami z całej Polski podczas wyścigów MTB i XC MTB rozgrywanych w naszym kraju. Ten młody kolanin, o którym mowa to Bartosz Bejm, który od przeszło 2 lat związany jest z rowerem górskim.
Pierwsze starty w zawodach Bartek rozpoczął w 2008 roku jednak traktował je bardziej jako zabawę i początkowe doświadczenie niż chęć wygranej. Do nowego 2009 sezonu podszedł już jako bardziej doświadczony kolarz. Pierwszy wyścig we Wrocławiu zakończył na 11 miejscu w swojej kategorii. Klasyfikację Generalną Eska Fujifilm Bike Maraton na dystansie Mega w kat.M1, w której Bartek startował zakończył ostatecznie na 10 miejscu na prawie 100 zawodników.
Jak sam twierdzi - był to udany rok, wystartowałem prawie w 20 wyścigach i zdobyłem spore doświadczenie.

Obecnie Bartek przebywa na zgrupowaniu treningowym w Żerkowie wraz z ekipą CORRATEC Team Poznań oraz TARIS Puszczykowo. Zgrupowanie jest elementem przygotować do startów w sezonie kolarskim 2010 i prowadzone jest przez Rafała Łukawskiego - członka klubu CORRATEC Team Poznań.

Spytany o pierwszy dzień na zgrupowaniu odpowiedział - Pierwszy dzień… zaraz po dojeździe zjedliśmy obiad, po czym poszliśmy na trening, który trwał 1h zrobiliśmy około 20km. Tu w miejscu treningów jest dużo śniegu i mnóstwo lodu... na którym można łatwo o upadek. Temperatura wacha się w granicach -10/-15 stopni Celsjusza wiec to jest dość niska jak na jazdę na rowerze i treningi, ale trenować trzeba.

Nowy sezon nasz młody kolarz ma zamiar rozpocząć od startu w wyścigu XC MTB pod koniec marca. Nastepnie rozpocznie starty w zawodach Eska Fujifilm Bike Maraton.

Jak się dowiedzieliśmy marzeniem Bartka jest zdobycie tytułu Mistrza Polski, no cóż pozostaje nam życzyć Bartkowi w chwili obecnej udanego sezonu i jak najwyższej lokaty w swojej kategorii wiekowej, a w niedługim czasie upragnionego tytułu Mistrza Polski.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na stronę internetową Bartka, na której można znaleźć wiele informacji min. o jego startach w wyścigach MTB - www.bartoszbejm.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
~bob sapp 22-05-2010 14:36
Podajcie jakieś konkretne wyniki - Mistrzostw Polski/ Pucharu Polski, a nie jakieś lokalne. Mam wrażenie, że to jest tak jak z tym powiedzeniem " z dużej chmury, mały deszcz". Czy tak też jest z naszym mistrzem?
| Zgłoś do usunięcia
~bartosz 29-01-2010 09:45
Witam jeśli macie do mnie jakieś pytania proszę pisać na: e-mail: -bartoszmtb@wp.pl -admin@bartoszbejm.pl gadu-gadu: -5904331 telefon: -723 771 779 Zapraszam na moja stronę www.bartoszbejm.pl
| Zgłoś do usunięcia