R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Zostawili garnki na gazie. Pożar na ul. Zawiszy

02-02-2018 09:42 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 10,759 | Komentarzy: 6

31 stycznia około godziny 18:30 wezwano zastępy straży pożarnej na ulicę Zawiszy Czarnego w Kole. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że powodem zadymienia w mieszkaniu były garnki pozostawione na gazie.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Ustalono, że na klatce schodowej na pierwszym piętrze panuje zadymienie. Spod drzwi lokalu nr 4 wydobywa się dym. Drzwi do lokalu są otwarte. W pokoju na wersalce znajdowała się 1 osoba poszkodowana przytomna i pies. Nie było potrzeby ewakuacji pozostałych mieszkańców z budynku.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren działań, weszli do mieszkania nr 4 i ewakuowali osobę poszkodowaną oraz psa na zewnątrz budynku. Jednocześnie odłączono kuchenkę elektryczną na której znajdował się garnek i wyniesiono go na zewnątrz budynku. Udzielono osobie poszkodowanej KPP - tlenoterapia, wsparcie psychiczne, termoizolacja.

Na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe, któremu strażacy przekazali osobę poszkodowaną. Lokal wraz z klatką schodową został przewietrzony. Ratownicy sprawdzili wszystkie lokale urządzeniem pomiarowym pod kątem obecności tlenku węgla. Miernik nie wskazał obecności tlenku węgla w lokalach. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze