R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Czarny punkt. Dwa dni - dwa wypadki. Jedna ofiara śmiertelna

02-02-2018 21:22 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 32,774 | Komentarzy: 3

Skrzyżowanie na drodze krajowej nr 92 między Kłodawą a Chodowem (miejscowość Aleksandrów, skrzyżowanie na Dzierzbice) okazało się szczególnie pechowe. W dwa dni doszło tam do dwóch wypadków z czego po kilku dniach jedna osoba z pierwszego wypadku zmarł.

Foto:OSP Kłodawa
R E K L A M A

W dniu wczorajszym o godzinie 9.35 dwa zastępy OSP Kłodawa GBA Man i SLRt Ford zostały zadysponowane do wypadku drogowego, do którego doszło na tym samym skrzyżowaniu co we wtorek. W wypadku udział brały dwa pojazdy osobowe. Zadaniem druchów OSP Kłodawa było zabezpieczenie pojazdów oraz miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku żadna osoba nie została poszkodowana. Kobieta, która prowadziła Suzuki została przebadana przez pogotowie ratunkowe na miejscu zdarzenia i nie wymagała dalszej hospitalizacji.

W zdarzeniu udział brały: OSP Kłodawa, OSP Chodów, JRG Koło, ZRM i patrol policji.

Dziś dotarły do nas niemiłe wiadomości odnośnie jednej z osób jadących Audi (wypadek dzień wcześniej), która mimo hospitalizacji zmarła.

Zderzenie pojazdów na DK92. Jedna osoba w szpitalu

Do poważnego w konsekwencjach wypadku doszło w dniu wczorajszym, około godziny 6:30 na drodze krajowej nr 92 na wysokośc...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze