Słonecznie 13
REKLAMA

Wykłady i lekcje na temat zbrodni katyńskiej

Autor: 30 Wrzesień 2010 przeczytasz w minutę
Wykłady i lekcje na temat zbrodni katyńskiej
©
(0) | Czytano:
2,975 razy | przeczytasz w minutę

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole zorganizowała dla swoich młodych czytelników i odbiorców dorosłych, szereg lekcji, wykładów historycznych - wzbogaconych o pokaz multimedialny - pt. Zbrodnia katyńska - kłamstwa i poszukiwanie prawdy.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,975 razy
Udostępnij
Wspomniane formy przeprowadził Norbert Wójtowicz, historyk, teolog, pedagog i publicysta. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i Papieskiego Fakultetu Teologicznego we Wrocławiu, studiów w zakresie: dziennikarstwa, problematyki związanej z funkcjonowaniem funduszy europejskich, oligofrenopedagogiki i resocjalizacji.

W ciągu trzech dni (27, 28, 29 września), podczas sześciu spotkań w siedzibie Filii dla Dzieci uczestniczyło w lekcjach i wykładach około 360 uczniów ze: Szkół Podstawowych nr 1, nr 2, nr 5, Gimnazjów nr 1, nr 2, nr 3; Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Administracyjno - Ekonomicznych w Kole. Ponadto wykładu wzbogaconego o formę filmową wysłuchało w Czytelni PiMBP 30 dorosłych odbiorców.

Wykłady i lekcje były bardzo zajmujące i niechybnie wzbogaciły wiedzę młodzieży o nieznane fakty na temat zbrodni i kłamstwa katyńskiego.

Źródło: PiMBP w Kole

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP