R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Uczniowie ZSP w Kłodawie na nagraniu Milionerów

22-02-2018 08:08 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,709 | Komentarzy: 0

Tuż przed feriami zimowymi uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie wraz z nauczycielami mieli okazję uczestniczyć w nagraniach trzech odcinków popularnego teleturnieju "Milionerzy".
Foto:ZSP Kłodawa
R E K L A M A

Zostaliśmy wcześniej zaproszeni przez organizatorów by zasilić grupę publiczności i chętnie z tego zaproszenia skorzystaliśmy. Ciekawi nowych doświadczeń wyruszyliśmy z samego rana by pojawić się w wyznaczonym czasie w studio nagraniowym TransColor w Warszawie. Po oddaniu w szatni kurtek, plecaków i ... co bolało najbardziej... telefonów oraz po przejściu przez elektroniczną bramkę zostaliśmy wprowadzeni do sali nagraniowej. Tam poznaliśmy na czym polega praca operatorów, pomocników, realizatorów światła, dźwięku, montażystów a nawet stylistów i kosmetyczek, które co chwilkę poprawiały wygląd uczestników jak i samego prowadzącego - sławnego Huberta Urbańskiego :) Pan Hubert w każdej wolnej chwili żartował do publiczności, zagadywał uczestników, okazał się bardzo wesołym i serdecznym człowiekiem. Nasza praca nie była lekka. Przez wiele godzin musieliśmy tworzyć żywo zainteresowaną publikę, co nie było trudne ale już oklaskiwanie i skupianie się na pytaniach było wyczerpujące a zachować uwagę trzeba było aby w odpowiedniej chwili pomóc grającym w wyborze odpowiedniej odpowiedzi. Stanowiliśmy połowę widowni więc to zadanie wzięliśmy sobie do serca i nie zawiedliśmy bo za każdym razem naprowadziliśmy grających na prawidłowy wybór. Po kilku godzinach zmęczeni ale i pełni wrażeń zajęliśmy miejsca w naszym autokarze i wróciliśmy do domów. Cała wycieczka okazała się fajną przygodą, zobaczyliśmy kulisy powstawania programu telewizyjnego, poznaliśmy coś nowego. Spotkaliśmy się również z p. Hubertem i na sam koniec zrobiono nam z nim grupowe zdjęcie, które właśnie otrzymaliśmy drogą mailową wraz z zaproszeniem na nagrania kolejnego programu, tym razem w innej stacji telewizyjnej, pt. "Twoja twarz brzmi znajomo".

- opowiadają uczniowie

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA