R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

O prawie w Klubie Seniora Trzecia Zmiana

02-03-2018 08:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,025 | Komentarzy: 6

W dniu wczorajszym z prelekcją w kolskim Klubie Seniora „Trzecia Zmiana” gościł Krzysztof Witkowski. Wszyscy znamy go jako pasjonata lokalnej historii i znawcę dziejów naszego miasta i ziemi kolskiej, lecz jest on również prawnikiem – aplikantem radcowskim.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Tematem prelekcji była cywilna odpowiedzialność w służbie zdrowia. Każdy z nas może mieć przykre doświadczenia związane z korzystaniem ze świadczeń opieki zdrowotnej, wynikające z ewentualnych błędów popełnionych przez personel medyczny.

Prelegent przedstawił zasady odpowiedzialności cywilnej w tym zakresie, tzn. kto najczęściej ponosi odpowiedzialność oraz kiedy, a więc jakie warunki muszą być spełnione, aby najczęściej podmiot leczniczy lub ubezpieczyciel byli odpowiedzialni.

Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem, a w kierunku prowadzącego posypał się grad pytań. W planach uzgodnionych z Panią prezes Ireną Jabłońską są już kolejne tematy prawnicze.

Jestem niezmiernie zadowolony z każdego pobytu w tak miłym gronie kolskich seniorów i zawsze, od kilku już lat z przyjemnością i utęsknieniem czekam na następne spotkanie

- powiedział Krzysztof Witkowski.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA