R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Międzypokoleniowe warsztaty rękodzieła ludowego w Głębokiem

05-03-2018 10:27 | Źródło: Szkoła Podstawowa w Głębokiem | Wyświetleń artykułu: 2,759 | Komentarzy: 0

W spotkaniach, które odbywają się dwa razy w miesiącu, w sali Klubu Seniora przy Stowarzyszeniu "Aktywni Razem" w Głębokiem uczestniczy 20 osób- seniorzy i dzieci. Uczestnicy warsztatów bardzo aktywnie i twórczo pracują na każdym czterogodzinnym spotkaniu. Przy kawie i herbacie powstało już wiele pięknych prac. Wśród nich uczestnicy warsztatów pochwalić się mogą różami z wytłaczanek po jajkach, pięknie kwitnącymi storczykami z kolorowych rajstop, bogato zdobionymi jajkami z wykorzystaniem techniki decoupage, falbanek i koralików. Obecnie pracują nad ozdobieniem styropianowych jajek kolorowymi, satynowymi wstążkami. Przed nimi jeszcze prace z wykorzystaniem siana.
Foto:
R E K L A M A

Z seniorami i dziećmi swoimi talentami artystycznymi dzieli się nauczycielka plastyki – Marzena Bartłomiejczak. Podsumowanie warsztatów planowane jest na 20 kwietnia 2018r., a zwieńczy je wystawa rękodzieła powstałego w czasie wszystkich spotkań. Warsztaty, to wspaniały sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego oraz integrację międzypokoleniową lokalnej społeczności. Warsztaty trwają od stycznia 2018r. dzięki grantowi "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie" pozyskanemu przez Lokalną Grupę Działania Solna Dolina.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA