R E K L A M A
sim
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Szkoły i Przedszkola Spotkanie z funkcjonariuszem KPP w Kole

Spotkanie z funkcjonariuszem KPP w Kole

07-03-2018 11:04 | Źródło: Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,050 | Komentarzy: 0
W dniu 06 marca 2018 r. odbyło się w Szkole Podstawowej nr 5 w Kole spotkanie uczniów z klas siódmych oraz klas gimnazjalnych z policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Kole.
Spotkanie z funkcjonariuszem KPP w Kole
Foto:

Młodzież uczestniczyła w prelekcji, podczas której omówiono zjawiska cyberprzemocy i cyberprzestępczości. Dla zobrazowania zagrożeń internetowych wykorzystane zostały spoty filmowe, ukazujące, jak niebezpieczne może być nieumiejętne korzystanie z Internetu, podawanie danych osobowych w sieci oraz jakie skutki może nieść pozornie niewinny żart związany z nagrywaniem rówieśników telefonem. Funkcjonariusz w rozmowie z uczniami wyjaśnił, jak uchronić się przed staniem się ofiarą oraz gdzie szukać pomocy. Ponadto policjant poinformował o konsekwencjach prawnych czynów karalnych osób nieletnich, niestosownych zachowaniach w szkole i poza nią (w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania), bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz zagrożeniach związanych z procederem handlu ludźmi. Podczas spotkania poruszono również tematykę szkodliwego wpływu na ludzki organizm papierosów, alkoholu, narkotyków i dopalaczy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
28 Gru.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu