R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Rozpoczyna się sezon pożarów traw

19-03-2018 10:04 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,511 | Komentarzy: 0

Od co najmniej kilku dni rozpoczęła się intensywna walka strażaków z pożarami traw oraz użytków rolnych i leśnych. Najczęściej powodem pojawienia się ognia jest zaprószenie przez osobę/osoby nieznane.

Foto:OSP Powiercie
R E K L A M A

W dniu wczorajszym do terenów nadwarciańskich w okolicy miejscowości Powiercie wezwano zastępy straży do walki z pożarem łąki. Z ogniem walczyły zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz OSP Powiercie. W sprawie potencjalnego podpalacza dochodzenie prowadzi policja.

Kolejnym dużym pożarem zajmowali się strażacy w miejscowości Żurawieniec, gdzie zapaliła się ściółka leśna i nieużytki rolne. O godzinie 11:33 zaalarmowano straż o unoszącym się dymie nad lasem. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że płonie blisko hetar powierzchni rolnej i leśnej. Na miejscu pracowały jednostki: PSP Koło, OSP Babiak,OSP Brdów, OSB Dębro Królewskie.

Przypominamy o szczególnej uwadze i zachowaniu bezpieczeństwa podczas spacerów terenami podatnymi na pożary. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze