R E K L A M A
ren
R E K L A M A
zawmark
Wiadomości Polityka

Brak zgody na zmiany w budżecie na wynagrodzenie i odszkodownie

29-03-2018 09:10 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 5,870 | Komentarzy: 5
Na wczorajszej Sesji Rady Miejskiej w Kole radni nie zgodzili się na zmiany w budżecie miasta Koła polegające na zwiększeniu wydatków w dziale Administracja publiczna z przeznaczeniem na wynagrodzenia pracowników UM w Kole o kwotę 1.722.380.84 zł.
Brak zgody na zmiany w budżecie na wynagrodzenie i odszkodownie
Foto:Archiwum e-kolo.pl

Nie tylko na zmiany co do wynagrodzeń nie zgodzili się kolscy radni. Nie udzielili również poparcia za zmianą w budżecie, która miałaby pokryć zajęte przez komornika odszkodowanie dla firmy Szurgot Sp. z o.o. W kwocie tej było również zwiększenie planu wydatków na koszty postępowania sądowego w związku z wyrokiem sądu, który zarządził na rzecz w/w firmy w wysokości 325.301,24 zł. Kwota przeznaczona na zwiększenie wydatków pochodziła z rozdysponowania kwoty wynikającej z rozliczenia budżetu za 2017 rok.

Odszkodowanie dotyczyło przegranej sprawy, która toczyła się jeszcze w poprzedniej kadencji a chodziło o niezapłacone wynagrodzenie za tzw. roboty dodatkowe przy budowie dwóch bloków mieszkalnych na ulicy Asnyka w Kole.  W kwocie tej było również zwiększenie planu wydatków na koszty postępowania sądowego w związku z wyrokiem sądu, który zarządził na rzecz firmy Szurgot Sp. z o.o. kwotę w wysokości 325.301,24 zł. Kwota przeznaczona na zwiększenie wydatków pochodziła z rozdysponowania kwoty wynikającej z rozliczenia budżetu za 2017 rok.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 Mar.
15:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
28 Mar.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
	W cyklu