R E K L A M A
sim
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Sesja Rady Powiatu Kolskiego - marzec 2018

Sesja Rady Powiatu Kolskiego - marzec 2018

04-04-2018 15:22 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 2,106 | Komentarzy: 1
Sesja Rady Powiatu Kolskiego - marzec 2018
Foto:e-kolo.pl | Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek
27 marca 2018 roku w Sali 102 Starostwa Powiatowego w Kole odbyła się 45 Sesja Rady Powiatu Kolskiego, w której punkt interpelacji został zdominowany przez temat stanu dróg, z których korzystają firmy remontujące tory kolejowe na odcinku naszego powiatu.

W sprawozdaniu międzysesyjnym Starosta Wieńczysław Oblizajek przekazał radnym informacje z pracy poszczególnych wydziałów oraz tematy poruszane na spotkaniach zarządu. W części tej radni oraz zgromadzeni goście usłyszeli o zamiarze starania się o środki zewnętrzne na budowę hali sportowej w Kościelcu.

W trakcie marcowej sesji swoje sprawozdanie z działalności przekazała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kole – Urszula Polewska.  Następnie radni podejmowali uchwały m.in. o udzieleniu wsparcia finansowego dla jednostek kultury w Kole, Dąbiu i Kłodawie.

Głosowali nad wyrażeniem zgodny na zbycie nieruchomości oraz zmianami w budżecie na 2018 rok.  Na koniec zapoznali się z uchwałą w sprawie rozpatrzenia skargi na czynności dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kole. 

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1)
SZTASEK 04-04-2018 17:40
sesja powiatu kolskiego czyli sprawy wieśniaków nas nie interesują , portal miejski powinien jak kiedyś prowadzić transmisję sesji rady miasta na żywo ..- rozumiem że przestali płacić :( ??
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
04 Paź.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu  : Kino dla Kobiet -
07 Paź.
16:00

KOŁO
ANDRE RIEU