R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Sesja Rady Powiatu Kolskiego - marzec 2018

04-04-2018 15:22 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 4,085 | Komentarzy: 1

27 marca 2018 roku w Sali 102 Starostwa Powiatowego w Kole odbyła się 45 Sesja Rady Powiatu Kolskiego, w której punkt interpelacji został zdominowany przez temat stanu dróg, z których korzystają firmy remontujące tory kolejowe na odcinku naszego powiatu.

Foto:e-kolo.pl | Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek
R E K L A M A

W sprawozdaniu międzysesyjnym Starosta Wieńczysław Oblizajek przekazał radnym informacje z pracy poszczególnych wydziałów oraz tematy poruszane na spotkaniach zarządu. W części tej radni oraz zgromadzeni goście usłyszeli o zamiarze starania się o środki zewnętrzne na budowę hali sportowej w Kościelcu.

W trakcie marcowej sesji swoje sprawozdanie z działalności przekazała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kole – Urszula Polewska.  Następnie radni podejmowali uchwały m.in. o udzieleniu wsparcia finansowego dla jednostek kultury w Kole, Dąbiu i Kłodawie.

Głosowali nad wyrażeniem zgodny na zbycie nieruchomości oraz zmianami w budżecie na 2018 rok.  Na koniec zapoznali się z uchwałą w sprawie rozpatrzenia skargi na czynności dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kole. 

 R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze