sim
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Sesja Rady Powiatu Kolskiego - marzec 2018

Sesja Rady Powiatu Kolskiego - marzec 2018

21 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 1,729 | Komentarzy: 1
Sesja Rady Powiatu Kolskiego - marzec 2018
Foto:e-kolo.pl | Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek
zacisze
27 marca 2018 roku w Sali 102 Starostwa Powiatowego w Kole odbyła się 45 Sesja Rady Powiatu Kolskiego, w której punkt interpelacji został zdominowany przez temat stanu dróg, z których korzystają firmy remontujące tory kolejowe na odcinku naszego powiatu.

W sprawozdaniu międzysesyjnym Starosta Wieńczysław Oblizajek przekazał radnym informacje z pracy poszczególnych wydziałów oraz tematy poruszane na spotkaniach zarządu. W części tej radni oraz zgromadzeni goście usłyszeli o zamiarze starania się o środki zewnętrzne na budowę hali sportowej w Kościelcu.

W trakcie marcowej sesji swoje sprawozdanie z działalności przekazała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kole – Urszula Polewska.  Następnie radni podejmowali uchwały m.in. o udzieleniu wsparcia finansowego dla jednostek kultury w Kole, Dąbiu i Kłodawie.

Głosowali nad wyrażeniem zgodny na zbycie nieruchomości oraz zmianami w budżecie na 2018 rok.  Na koniec zapoznali się z uchwałą w sprawie rozpatrzenia skargi na czynności dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kole. 

 

Biały Fortepian news

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
SZTASEK 21 dni temu
sesja powiatu kolskiego czyli sprawy wieśniaków nas nie interesują , portal miejski powinien jak kiedyś prowadzić transmisję sesji rady miasta na żywo ..- rozumiem że przestali płacić :( ??
| Zgłoś do usunięcia