R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Inne

Wymarzona pogoda na bieg!

09-04-2018 11:59 | Źródło: MOSiR Koło | Wyświetleń artykułu: 6,121 | Komentarzy: 0
W minioną sobotę 7 kwietnia odbył się drugi z czterech biegów II cyklu Grand Prix - Koło 2018 Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Aura w tym dniu była wręcz wymarzona dla startujących. Na linii startu pojawiło się 197 zawodników biorących udział w biegu i marszu NoricWalking.
Wymarzona pogoda na bieg!

Wśród mężczyzn jako pierwszy linię mety przekroczyły z czasem 36 minut i 18 sekund – Krzysztof Nowosielski reprezentujący MKS Run Team Dąbie, drugi na mecie zameldował się gospodarz imprezy Robert Bagiński Wood-Mizer, trzeci linię mety przekroczył Damian Berczyński KB Geotermia Uniejów, natomiast wśród kobiet zwyciężyła z czasem 42 minuty i 42 sekundy Michalina Walczak-Pecyna z drużyny No Name Team, drugie miejsce zajęła Justyna Wałowska No Name Team, trzecie miejsce przypadło również zawodniczce No Name Team Anecie Okuńskiej-Wejman.

W marszu NordicWalking najlepszym mężczyzną okazał się Marcin Radomski -Biegam w Sfetsze, drugie miejsce zajął Włodzimierz Remisz reprezentant Geberitu, a na najniższym stopniu podium znalazł się Piotr Koźliński z Turku. Najlepszą zawodniczką w tej dyscyplinie okazała się Justyna Przybylska Seven Team Grzegorzew , drugie miejsce zajęła Izabela Lotka – Bero Team, a trzecie Kamila Kurzawa z drużyny Seven Team Grzegorzew.

W kategorii najlepszej drużyny zwyciężyła drużyna No Name Team przed drużyną Geberitu i Wood-Mizera.

Głównym Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Urząd Miasta w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit i stowarzyszenie Malinowa Mamba.   Współorganizatorami są OSP Koło nad Wartą, 4 Drużyna Starszoharcerska przy Szkole Podstawowej w Łubiance, UKS Maratończyk Koło, PCK Zarząd Rejonowy w Kole. Do zakończenia całego cyklu II Grand Prix Koło 2018 pozostały nam 2 biegi. 

Najbliższy III bieg o Puchar Prezesa firmy Andre odbędzie się 19 maja 2018 i będzie to nocny bieg ulicami naszego miasta. Start przy hali sportowej od strony ulicy Szkolnej o 21:30, natomiast finał imprezy planowany jest na 16 czerwca 2018 biegiem na dystansie 10 km o Puchar Malinowej Mamby. Będzie składał się z dwóch pętli po 5 km, a start zaplanowany jest na godzinę 10:30 na Stadionie Miejskim w Kole. Zapraszamy już dzisiaj.

W linkach poniżej prezentujemy wyniki biegu o Puchar Prezesa Firmy Wood – Mizer:

Wyniki OPEN-bieg 10 km: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_571.pdf 
Wyniki OPEN Nordic Walking 5 km: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_572.pdf
​Wyniki klasyfikacji drużynowej: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_573.pdf 

Foto. MOSiR Koło


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 Mar.
15:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
28 Mar.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
	W cyklu