R E K L A M A
sim
R E K L A M A
mjd
Wiadomości Inne Wymarzona pogoda na bieg!

Wymarzona pogoda na bieg!

09-04-2018 11:59 | Źródło: MOSiR Koło | Wyświetleń artykułu: 5,985 | Komentarzy: 0
W minioną sobotę 7 kwietnia odbył się drugi z czterech biegów II cyklu Grand Prix - Koło 2018 Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Aura w tym dniu była wręcz wymarzona dla startujących. Na linii startu pojawiło się 197 zawodników biorących udział w biegu i marszu NoricWalking.
Wymarzona pogoda na bieg!

Wśród mężczyzn jako pierwszy linię mety przekroczyły z czasem 36 minut i 18 sekund – Krzysztof Nowosielski reprezentujący MKS Run Team Dąbie, drugi na mecie zameldował się gospodarz imprezy Robert Bagiński Wood-Mizer, trzeci linię mety przekroczył Damian Berczyński KB Geotermia Uniejów, natomiast wśród kobiet zwyciężyła z czasem 42 minuty i 42 sekundy Michalina Walczak-Pecyna z drużyny No Name Team, drugie miejsce zajęła Justyna Wałowska No Name Team, trzecie miejsce przypadło również zawodniczce No Name Team Anecie Okuńskiej-Wejman.

W marszu NordicWalking najlepszym mężczyzną okazał się Marcin Radomski -Biegam w Sfetsze, drugie miejsce zajął Włodzimierz Remisz reprezentant Geberitu, a na najniższym stopniu podium znalazł się Piotr Koźliński z Turku. Najlepszą zawodniczką w tej dyscyplinie okazała się Justyna Przybylska Seven Team Grzegorzew , drugie miejsce zajęła Izabela Lotka – Bero Team, a trzecie Kamila Kurzawa z drużyny Seven Team Grzegorzew.

W kategorii najlepszej drużyny zwyciężyła drużyna No Name Team przed drużyną Geberitu i Wood-Mizera.

Głównym Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Urząd Miasta w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit i stowarzyszenie Malinowa Mamba.   Współorganizatorami są OSP Koło nad Wartą, 4 Drużyna Starszoharcerska przy Szkole Podstawowej w Łubiance, UKS Maratończyk Koło, PCK Zarząd Rejonowy w Kole. Do zakończenia całego cyklu II Grand Prix Koło 2018 pozostały nam 2 biegi. 

Najbliższy III bieg o Puchar Prezesa firmy Andre odbędzie się 19 maja 2018 i będzie to nocny bieg ulicami naszego miasta. Start przy hali sportowej od strony ulicy Szkolnej o 21:30, natomiast finał imprezy planowany jest na 16 czerwca 2018 biegiem na dystansie 10 km o Puchar Malinowej Mamby. Będzie składał się z dwóch pętli po 5 km, a start zaplanowany jest na godzinę 10:30 na Stadionie Miejskim w Kole. Zapraszamy już dzisiaj.

W linkach poniżej prezentujemy wyniki biegu o Puchar Prezesa Firmy Wood – Mizer:

Wyniki OPEN-bieg 10 km: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_571.pdf 
Wyniki OPEN Nordic Walking 5 km: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_572.pdf
​Wyniki klasyfikacji drużynowej: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_573.pdf 

Foto. MOSiR Koło

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
 1. Strażak OSP Koło uratował mężczyźnie życie

  29,475   17   Miasto Koło
 2. Katarzyna Hamiga zastępcą burmistrza Kłodawy...

  21,650   47   Gmina Kłodawa
 3. Ewa Baryła wraca do Rady Miejskiej w Kole

  10,920   13   Polityka
 4. MZEC ma nowego prezesa. Postawiono na pracown...

  9,774   5   Miasto Koło
 5. Sylwestra Miejskiego w tym roku nie będzie

  9,370   15   Miasto Koło
R E K L A M A
Jarek Kozlarek