R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Testy sprawnościowe do klas sportowych

26-04-2018 09:50 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 4,411 | Komentarzy: 0

W najbliższy piątek, 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 15:00 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kole odbędą się testy sprawnościowe do oddziałów sportowych o profilu piłka nożna oraz korfball dla dziewcząt i chłopców uczących się obecnie w klasach trzecich i szóstych szkół podstawowych.
Foto:SP2
R E K L A M A

Testy sprawnościowe podzielone będą na 2 części: testy sprawności ogólnej i specjalnej. Uczniowie obecnych klas trzecich i szóstych szkół podstawowych, których rodzice wyrazili zainteresowanie powstaniem klasy sportowej o profilu „piłka nożna” i „korfball” proszeni są o przyniesienie ze sobą zaświadczenia lekarskiego o zdolności do uczestniczenia w testach sportowych lub kartę zdrowia (dzieci trenujące na co dzień w klubach sportowych).

Przebieg testów obserwować będzie komisja rekrutacyjna. Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie – najlepiej z płaską podeszwą. Raz jeszcze informujemy: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi, ul. Poniatowskiego 22. Piątek, 27 kwietnia 2018, godz. 15:00.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę