R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Majowe strzelanie w LOK

05-06-2018 11:40 | Źródło: LOK Koło | Wyświetleń artykułu: 2,545 | Komentarzy: 0

Tegoroczne obchody Dni Miasta Koła, XVI Lecia Klubu a także i Dzień Matki konkursem strzeleckim z pneumatyka kal. 4,5 mm uczcił Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka”. Na sobotnie przedpołudnie 26 maja klub zaprosił do siebie do Ośrodka LOK przy ul.Pułaskiego 8. na strzelanie do tarczy chętne dzieci .
Foto:LOK Koło
R E K L A M A

Przybyła ich spora gromadka a niektórzy nawet ze swoimi rodzicami. Każdy z zawodników oddał po 10 punktowanych strzałów z odległości 10 m. jednak najpierw wszyscy zapoznali się z regulaminem bezpiecznego zachowania się na strzelnicy posługiwania się bronią oraz techniką oddania celnego strzału. W kategorii dziewcząt strzelały tylko dwie dziewczyny Aneta Zagozda i Kinga Tyburek zwyciężyła z 34 pkt Kinga przed Anetą z 33,5 pkt.

W kategorii chłopców starszych zwyciężył z 75 pkt Jakub Kaszuba przed Bartoszem Tęgosem z 57 pkt. trzecim z 38 pkt był Jakub Goszczyk czwartym zaś z 27 pkt Szymon Kowalski i z kolei z 25,5 pkt Emanuel Szadkowski. W kategorii chłopców młodszych z 38 pkt zwyciężył Jakub Goszczyk przed Patrykiem Kaszubą z 36 pkt.W kategorii „maluchów” z 11 punktami zwyciężył Alan Strojewski przed Oskarkiem Wojewodą z 9 pkt i Przed 4 letnim Natankiem Wojewodą z 6 pkt z kolei czwartym z 1 pkt był Olek Lewicki..

W strzelaniu do tarczy swoje celne oko sprawdziły również i panie. Oddały one jedynie po 5 strzałów. Z 13 punktami zwyciężyła Irena Tyburek przed Aliną Szadkowską z 10 pkt , przed Agnieszką Wojewodą z 9,5 pkt oraz Teresą Brzoską z 9 pkt. Z 2 celnymi punktami uplasowała się Agnieszka Lewicka. Również i panowie zmierzyli się w celnym strzelaniu i tak jak panie oddali oni po 5 strzałów. Z 40 pkt zwyciężył Kazimierz Kaszuba przed Piotrem Kowalskim z 20.5 pkt oraz przed Andrzejem Tęgosem z 17 pkt.

Dla wszystkich uczestników były pełne torby słodyczy ufundowane przez radną Rady Miejskiej w Kole Teresę Brzoskę .Słodyczami imprezę tą wsparł również i Urząd Miejski w Kole. A że był to również i DZIEŃ MATKI więc przy tej okazji obecnym mamom z okazji ich święta już przy pączku i herbacie wszyscy odśpiewali tradycyjne 100 Lat.. Mamy obdarowane zostały również i tabliczkami czekolady. Najmłodszymi zawodnikami konkursu byli : 6 letni Aleksander Lewicki , Alan Strojewski oraz 4 letni Natanek Wojewoda. Nad słodkim poczęstunkiem dla uczestników konkursu czuwały Alina Szadkowska wraz Ireną Tyburek.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA