R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Wkrótce promocja nowego wydawnictwa o Kole

21-06-2018 13:13 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 5,150 | Komentarzy: 0

Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad wartą serdecznie zaprasza na promocję publikacji pt.: „Miasto Koło, gdzie zabytki naokoło”, autorstwa Krzysztofa Witkowskiego. Uroczystość odbędzie się w dniu 6 lipca br. w sali konferencyjnej hotelu „Mazurek” w Kole, od godz. 17.00.
Foto:e-kolo | e-kolo
R E K L A M A

Książkę wydało Stowarzyszenie dzięki środkom pozyskanym z dotacji z Gminy Miejskiej Koło oraz od sponsorów prywatnych, a także dzięki bezinteresownej pomocy autorów zdjęć oraz tłumacza na język angielski, Pana Przemysława Walerjana.

Publikacja ma charakter 40-stronnicowego folderu. Jest dwujęzyczna (angielsko-polska) i ma za zadanie upowszechniać wiedzę o dziejach miasta i jego zabytkach. 

Koło ma bardzo bogatą historię i wspaniałe zabytki o których będziemy mogli przeczytać właśnie w tym wydawnictwie ilustrowanym pięknymi zdjęciami.

Z tego co wiem miasto nie dysponuje na chwilę obecną podobnym, dwujęzycznym wydawnictwem, które mogłoby promować nasze miejscowe dziedzictwo historyczne. Dlatego też pewną ilość egzemplarzy przekażemy do Urzędu Miasta, do wydziału promocji. Koło to wyjątkowe miejsce, gdzie wszystkie najcenniejsze zabytki położone są w bliskiej odległości od siebie i same w sobie stanowić mogą, po rewitalizacji ruin zamku, gotowy produkt turystyczno-marketingowy – powiedział dr Krzysztof Witkowski, wiceprezes Stowarzyszenia.

Chcemy, aby publikacja trafiła do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego bezpłatne egzemplarze będą, już od połowy lipca, rozdawane mieszkańcom naszego miasta m. in. w wybranych punktach handlowych i usługowych – powiedział Grzegorz Mokrzycki, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA