R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wymuszenie pierwszeństwa - zderzyły się dwa golfy

22-06-2018 16:32 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,609 | Komentarzy: 0

Do kolizji dwóch pojazdów osobowych doszło dziś około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ulic: Al. Jana Pawła II i Powstańców Wlkp. czyli w miejscu, gdzie do podobnych zdarzeń dochodzi bardzo często.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

W tym, jak i w wielu przypadkach kolizji na tym skrzyżowaniu, powodem zderzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z kierowców. W dzisiejszym zdarzeniu uczestniczyli kierowcy podróżujacy VW Golfami: 18-letnia mieszkanka Gminy Koło oraz 79-letni mężczyzna z Koła.

Jak wynika z informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Kole - kobieta jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu dokonywała manewru skrętu, lecz nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo mężczyźnie. 
Żaden kierowca nie ucierpiał w zderzeniu. Obaj byli trzeźwi. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA