(3)
Bezchmurnie 9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Nowa publikacja o mieście Kole

Nowa publikacja o mieście Kole

Autor: bardzo dawno temu
Nowa publikacja o mieście Kole
© Olga Głowacka
Komentarzy: 3 Czytano:
25,206 razy |
Autorka zdjęcia: Olga Głowacka.
W dniu 6 lipca br. w sali konferencyjnej hotelu "Mazurek" w Kole odbyła się promocja nowego wydawnictwa autorstwa dra Krzysztofa Witkowskiego, pt.: "Miasto Koło, gdzie zabytki naokoło".
R E K L A M A
3
Czytano:
25,206 razy
Udostępnij

Publikację wydało Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą, dzięki wsparciu sponsorów oraz wielu innych osób, które użyczyły chociażby swoje zdjęcia. Duży wkład w powstanie wydawnictwa włożył również Pan Przemysław Walerjan, który bezinteresownie przetłumaczył tekst książki na język angielski. Wszyscy oni, za swój wkład w upowszechnianie miejscowego dziedzictwa historycznego, otrzymali podziękowania od prezesa Stowarzyszenia Grzegorza Mokrzyckiego.

Ideą tego wydawnictwa jest jego bezpłatność. Już wkrótce rozdawane będzie Naszym mieszkańcom, m. in. w wybranych punktach handlowych. Chcemy jak najbardziej upowszechniać wiedzę o pięknej historii Naszego grodu nad wartą. Wszystkie najważniejsze zabytki Koła skupione są w odległości kilkuset metrów od siebie i stanowić mogą, wraz z wybudowanymi bulwarami, zrewitalizowanym zamkiem i naszym muzeum, gotowy produkt turystyczny. Potrzeba tylko pewnych nakładów i odpowiedniej promocji– powiedział dr Krzysztof Witkowski.

Publikacja jest dwujęzyczna (polsko-angielska) i ukazała się w nakładzie 3 tysięcy egzemplarzy.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (3)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Dacv · bardzo dawno temu
gdzie można nabyć?
literat · 42 tygodnie temu
w relacji wypowiedzi autora proponowałbym nazwę rzeki napisać z dużej litery. Z pewnością autor miał na myśli rzeką Wartę a nie miasto położone przy wartownikach. A jeśli już zostało napisane wyrażenie "naszego grodu" przez duże N to i grodu też powinno być przez duże G. Inaczej to traci sens bo gloryfikuje nas, a nie gród.
Dacv · bardzo dawno temu
gdzie można nabyć?
amy · bardzo dawno temu
jak pisze w reklamie obok - po wcześniejszym umówieniu
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
15 godziny temu 22,436
R E K L A M A