R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Gminny Letni Turniej Piłki Nożnej w Kościelcu

01-08-2018 11:35 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 4,418 | Komentarzy: 0

Po raz XV w gminie Kościelec w dniach 21 – 22 lipca 2018 roku odbył się Gminny Letni Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec.

Foto:

Gospodarzem tegorocznego turnieju było sołectwo Straszków. W turnieju udział wzieło15 drużyn. Sześć wystąpiło w kategorii juniorskiej, a dziewięć w kategorii seniorów.

Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpili najmłodsi w kategorii juniorzy. Po rozegraniu fazy grupowej do półfinałów awansowały drużyny z następujących sołectw: Ruszkówa Pierwszego, Dąbrowic Częściowych, Tur oraz Dobrowa. W pierwszym spotkaniu półfinałowym pomiędzy  Ruszkowem Pierwszym, a Dąbrowicami Częściowymi lepszą okazała się drużyna z Ruszkowa Pierwszego, która wygrała spotkanie i awansowała do finału. W drugim z półfinałów zmierzyły się zespoły z Tur i Dobrowa. W tym meczu skuteczniejszą okazała się być drużyna z Tur, która awansowała do  finału. Tak więc w meczu o trzecie miejsce przyszło rywalizować drużynom z Dobrowa i Dąbrowic Częściowych. W meczy finałowym zwyciężyła drużyna ze Ruszkowa Pierwszego, która wygrała mecz z drużyną z Tur wynikiem 3:0, a III miejsce zdobyli zawodnicy z Dobrowa.

Kolejnego dnia do rywalizacji wkroczyli seniorzy. Do półfinałów zakwalifikowały się drużyny z Daniszewa, Kościelca, Trzęśniewa Małego i Polic Średnich. W meczu finałowym rywalizowały ze sobą drużyny z Kościelca i Polic Średnich. Zwycięską okazała się drużyna z Polic Średnich, która wygrała mecz wynikiem 2:1. Drużyny pokonane w półfinałach zmierzyły się ze sobą   o miejsce trzecie, w którym lepszym okazał się zespół z Daniszewa.  

Na koniec wręczone zostały nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Kościelec dla wszystkich drużyn. Każda z nich otrzymała pamiątkowy dyplom oraz piłkę, natomiast dla trzech najlepszych w poszczególnych kategoriach zostały ufundowane dodatkowo puchary oraz nagrody rzeczowe.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze