R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Apartamenty Nad Wartą – elegancja i przestrzeń

28-12-2018 09:22 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 37,572 | Komentarzy: 0

Rozpoczęła się realizacja inwestycji przy ulicy Sienkiewicza w Kole. Będzie to nowoczesny, odbiegający od innych budynków apartamentowiec z częścią przeznaczoną na działalność gospodarczą oraz podziemnym parkingiem dla mieszkańców.

R E K L A M A

W obiekcie zaprojektowano 29 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni , od lokali jednopokojowych ( powierzchnia ok.35 m2) do apartamentów (powierzchnia ok.120 m2).Wszystkie mieszkania posiadają loggie, a apartamenty na ostatniej kondygnacji mają dodatkowo przestronne, duże tarasy, wykończone szkłem i stalą nierdzewną. Do wnętrz apartamentów będzie docierało słońce przez wysokie, sięgające do podłogi piękne okna. W podziemnej hali garażowej przewidzieliśmy miejsce parkingowe dla każdego mieszkania oraz miejsce na rowery i wózki.

Przyjęta forma architektoniczna z jednej strony dopasowuje się do sąsiadującej zabudowy, a z drugiej strony posiada cechy wyraźnie współczesne, wzbogacając tę część miasta o wartość dodatnią. Eleganckie materiały, w postaci płyt włókno-cementowych nadają projektowanej formie eleganckiego i ponadczasowego charakteru. Budynek zaprojektowano 4 kondygnacyjny z podziemną halą garażową.Wszystkie kondygnacje dostępne są za pomocą klatki schodowej lub windy cichobieżnej. W części parterowej przewidziano miejsce na powierzchnie usługowe, z oddzielnymi wejściami od strony ulicy Sienkiewicza.

Projektowany budynek jest urbanistycznym dopełnieniem istniejącej pierzei ulicy Sienkiewicza, stanowiącej ścisłą część centrum miasta Koło. Zarówno forma jak i materiały są spójne z istniejącą w tym miejscu zabudową. Jest to propozycja dla osób poszukujących komfortu i wyszukanego designu.

Na parterze zlokalizowany będzie lokal gospodarczy o łącznej powierzchni blisko 520m2 do tego magazyn, pomieszczenie socjalne, toalety.

Jesteś zainteresowany zmianą miejsca zamieszkania na nowe, przestrzenne i idealnie położone mieszkanie?

 

Zadzwoń lub napisz:

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza.

Arenda Developer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

ul.Toruńska 16a, 62-600 Koło

tel. +48 882 162 785 | email: [email protected]

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte