R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

W kolskiej "Piątce" trwają remonty

30-08-2018 08:40 | Źródło: SP5 | Wyświetleń artykułu: 4,618 | Komentarzy: 0

Okres wakacyjny to czas upragnionego odpoczynku dla uczniów, a dla szkół to odpowiedni moment na przeprowadzenie remontów, odświeżenie sal, aby dzieciom było przyjemniej spędzać czas w murach placówki.

Foto:SP5
R E K L A M A

W Szkole Podstawowej nr 5 w czasie przerwy wakacyjnej trwały prace remontowe. Choć warto dodać, że już na przełomie października/ listopada 2017 roku wykonano pokrycie dachowe. Pokryto dach papą, zabezpieczając w ten sposób budynek przed opadami deszczu i śniegu.

W czasie wakacji zadbano o wnętrze budynku, odnowiono wiele sal przedmiotowych. Zakupiono nowe meble do sali, w której będą uczyć się dzieci klasy 1. nauczania początkowego. Oddział przedszkolny został przeniesiony do nowego pomieszczenia doskonale przystosowanego dla najmłodszych.

Utworzono i odpowiednio wyposażono kolejną salę terapeutyczną, która będzie do dyspozycji uczniów już od września. Wyremontowana została także stołówka szkolna- nowy wygląd zyskała część wydawania posiłków i zmywalnia, w której położono nowe płytki, a nowy kolor ścian sprawił, że zyskała estetyczny wygląd.

Świetlicę gimnazjum przeniesiono do nowego pomieszczenia, które zostało odnowione, zamontowano w nim nowe sprzęty. Pomalowano także korytarze, dzięki czemu wnętrza zostały rozjaśnione, nabrały nowego świeżego wyglądu. Trwają też prace nad uruchomieniem gabinetu stomatologicznego, który będzie działał od września.

Pan dyrektor Marek Kujawa dba nie tylko o to, aby wnętrze szkoły wyglądało schludnie i było przyjemne dla oka, ale ważne jest też bezpieczeństwo dzieci i ich samopoczucie na terenie szkoły, więc wszystkie prace są prowadzone z myślą o najmłodszych.

Piękna i odnowiona szkoła czeka już na swoich uczniów. Do zobaczenia we wrześniu!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze