R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Krystian Sowa już w domu, czas na rekonwalescencje

03-09-2018 13:34 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,854 | Komentarzy: 0

W piątek 24 sierpnia ze szpitala klinicznego w Poznaniu wypisany został Krystian Sowa, zawodnik drużyny Młodzika Starszego MKS Olimpii Kolo rocznik 2006.
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

Przypomnijmy, że Krystian wraz z rodziną 6 sierpnia uległ poważnemu wypadkowy, po którym cała rodzina została w szybkim tempie przetransportowana do Szpitali w Poznaniu.Krystian miał połamane oby dwie nogi w kilku miejscach.

Cała drużyna Młodzika Starszego razem z trenerem Damianem Fogiel we wtorek 28 sierpnia odwiedziła Krystiana w jego domu.

"Cały czas zgłaszają się do mnie osoby z wszelaką pomocą dla Krystiana. Mamy zapewnione rehabilitację oraz zajęcia specjalistyczne z fizjoterapeutą. Cały czas trwa zbiórka pieniędzy dla Krystiana. Będzie również organizować turniej piłkarski na hali sportowej w Kole. Pragnę, aby Krystian bardzo szybko wrócił do pełni sił. Jego uśmiech i radość na twarzy po naszym kolejnym spotkaniu napawa ogromnym optymizmem" - powiedział trener Krystiana i inicjator akcji Damian Fogiel

R E K L A M A

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA