R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2

04-09-2018 11:45 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,341 | Komentarzy: 1
Uczniów, rodziców, gości i kadrę szkoły powitał dyr. Lech Brzeziński. Nowy rok szkolny to kolejny rok wdrażania zmian w systemie oświaty i związanych z tym nowości - jak chociażby egzamin ósmoklasisty, a po raz ostatni odbędzie się egzamin gimnazjalny.
Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2
Foto:SP 2 Koło
R E K L A M A
hydra

W szkole powstały kolejne dwa oddziały sportowe o profilu piłka nożna i korfball, co daje już 5 roczników klas sportowych, do których uczęszczają dzieci z całego miasta i powiatu. Nadal prowadzone są zajęcia innowacji artystycznych, technicznych i mutimedialnych, otwarto cztery oddziały przedszkolne.

Szkoła nadal aplikuje do projektów, mających w jeszcze większym stopniu wzbogacić bazę dydaktyczną i wprowadzać nowe metody edukacyjne, a także współpracę i wymianę międzynarodową. Tegoroczne wakacje były wyjątkowo długie, więc uczniowie wrócili do szkoły wypoczęci i pełni zapału do nauki. Życzmy więc powodzenia w nowym roku szkolnym.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek