R E K L A M A
sim
R E K L A M A
kocik
Wiadomości Szkoły i Przedszkola Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2

17 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,572 | Komentarzy: 1
Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2
Foto:SP 2 Koło
Uczniów, rodziców, gości i kadrę szkoły powitał dyr. Lech Brzeziński. Nowy rok szkolny to kolejny rok wdrażania zmian w systemie oświaty i związanych z tym nowości - jak chociażby egzamin ósmoklasisty, a po raz ostatni odbędzie się egzamin gimnazjalny.

W szkole powstały kolejne dwa oddziały sportowe o profilu piłka nożna i korfball, co daje już 5 roczników klas sportowych, do których uczęszczają dzieci z całego miasta i powiatu. Nadal prowadzone są zajęcia innowacji artystycznych, technicznych i mutimedialnych, otwarto cztery oddziały przedszkolne.

Szkoła nadal aplikuje do projektów, mających w jeszcze większym stopniu wzbogacić bazę dydaktyczną i wprowadzać nowe metody edukacyjne, a także współpracę i wymianę międzynarodową. Tegoroczne wakacje były wyjątkowo długie, więc uczniowie wrócili do szkoły wypoczęci i pełni zapału do nauki. Życzmy więc powodzenia w nowym roku szkolnym.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1)
Rodzic 14 dni temu
Trochę wprowadzacie czytelnika w błąd .... w Klasach sportowych w 7 i 8 klasie było tak małe zainteresowanie, że musieliście połączyć roczniki .... Szkoła traci na tym ......
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek