R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

21-09-2018 11:19 | Źródło: ZSCKR w Powierciu | Wyświetleń artykułu: 3,063 | Komentarzy: 0

Po raz kolejny w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. W rywalizacji sportowej wzięło udział pięć szkół: Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole, Zespół Szkól Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, Zespół Szkół Technicznych w Kole, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu.

Foto:ZSCKR w Powierciu
R E K L A M A

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał dyrektor szkoły pan Marek Sobolewski, który wszystkim sportowcom życzył  jak najlepszych wyników i zdrowej rywalizacji. Sportowcy brali udział w następujących konkurencjach: bieg na: 100m, 200m, 400m, 800m oraz 1500m, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem oraz sztafeta 4x100m. Do rywalizacji stanęło 71 uczniów: 26 osób z ZSCKR Powiercie, 21 – z LO w Kole, 15 – z ZSE-A w Kole, 5 –z ZSP w Kłodawie oraz 4 osoby z ZST w Kole. 

W klasyfikacji medalowej zwyciężyli uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, którzy zdobyli 8 złotych medali, 4 srebrne i 2 brązowe. Drugie miejsce zajęło Liceum Ogólnokształcące – 5 złotych medali, 7 srebrnych i 4 brązowe. Ostatnie miejsce na podium przypadło ZSCKR w Powierciu: 4 złote medale, 5 srebrnych i 8 brązowych. Klasyfikację medalową zamknęły: ZST w Kole i ZSP w Kłodawie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze