R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit elektryk
Wiadomości Miasto Koło

Kolska pływalnia i MOSiR połączone!

01-10-2018 22:18 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,815 | Komentarzy: 2
Dziś minął miesiąc od kiedy Wydział ds. Obsługi Krytej Pływalni przeszedł pod skrzydła Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole oraz jego dyrektora - Jarosława Kawki.
Kolska pływalnia i MOSiR połączone!
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
hydra

Od czasu powstania basenu w Kole jego zarządzaniem zajmował się Urząd Miejski, w którym stworzono specjalny do tego wydział.  Przypomnijmy, że w związku z tym, że inwestycja jaką była budowa basenu była rozliczana netto, to obsługę pływalni musiała prowadzić gmina. Stąd decyzja o powstaniu Wydziału ds. Obsługi Krytej Pływalni w Kole. Należy dodać również, że zawsze mówiono o włączeniu basenu w struktury kolskiego MOSiRu.

W ostatnich miesiącach często podejmowano temat kolskiego basenu, a w szczególności o jego działalności, z którą Urząd Miejski w Kole nie mógł sobie poradzić i basen wielokrotnie był w części zamykany lub skracano jego godziny otwarcia.

W związku z powyższym oraz faktem, że basen może działać już poza urzędem - od 1 września kolska pływalnia działa w strukturach MOSiRu, a wszystkim zarządza dyrektor Jarosław Kawka.  

Jak oceniacie pierwszy miesiąc działalności kolskiej pływalni w nowej formie organizacyjnej? 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek