R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Teatr TAK w PiMBP w Kole

04-10-2018 14:21 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,198 | Komentarzy: 0

Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole gościła Teatr Tak (03.10.).

Foto:PiMBP w Kole | Przedstawienie Teatru Tak
R E K L A M A

Pierwszy spektakl - pełen słońca i pozytywnych wibracji - o przygodach rudowłosej Pipi, która zabiera dzieci w podróż do swojego świata, obejrzały dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Kole, drugi (w Czytelni PiMBP) - o Smoku Smokowskim, niestrasznym zwierzaku, choć strasznym niejadku, którego rozgniewana mama wysyła w podróż po świecie - pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole.

Teatr TAK działa od 2011 roku i jest teatrem bez sceny. Jego logistyczne centrum znajduje się w Radomiu. W przedstawienia teatralne wplata język angielski i muzykę. Operuje przemyślanymi i niebanalnymi kostiumami. Przedstawienia TAK są interaktywne. Aktorzy nie grają ze sobą i dla siebie, lecz z dziećmi i dla dzieci. Pozwalają im całkiem dobrowolnie wejść do bajkowego świata i reżyserować go (oczywiście pod kontrolą). Spektakle mają walory terapeutyczne i edukacyjne.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze