R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Pięknieje wielkopolska wieś – Plac zabaw w Ruszkowie Drugim

15-10-2018 14:06 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 9,642 | Komentarzy: 0

W dniu 11 października 2018 roku w piękne słoneczne popołudnie w miejscowości Ruszków Drugi został oficjalnie otwarty plac zabaw połączony z elementami zewnętrznej siłowni.

Zagospodarowanie terenu przy Domie Ludowym jest efektem dużego zaangażowania mieszkańców sołectwa Ruszków Drugi oraz kościeleckiego samorządu. Dzieci mogą korzystać z zestawu zabawowego ze zjeżdżalnią i wieżą, huśtawki z siedziskiem, huśtawki „bocianie gniazdo”, karuzeli tarczowej, bujaka. Dorośli i młodzież może skorzystać z elementów fitness, tj.: jeździec i orbitrek. Plac został ogrodzony by poprawić bezpieczeństwo bawiących się tam dzieci. Zamontowano również elementy małej architektury: ławki, tablicę regulaminową i kosz na śmieci. Poprzez takiego rodzaju inwestycje gmina chcę zachęcić mieszkańców do aktywnego wypoczynku. To kolejny już plac zabaw, który  umożliwi dzieciom wspólne spędzanie czasu i integracje społeczną. Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w kwocie 30.000,00 zł w ramach VIII edycji Konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze