R E K L A M A
ren
R E K L A M A
skorpion
Wiadomości Miasto Koło

I miejsce dla ŚDS Koło w rozgrywkach sportowych

31-10-2018 20:33 | Źródło: ŚDS Koło | Wyświetleń artykułu: 1,039 | Komentarzy: 0
Środowiskowy Dom Samopomocy w Kole w dniu 29 października b.r. brał udział w rozgrywkach sportowych dla osób niepełnosprawnych zorganizowanych w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kłodawie.
I miejsce dla ŚDS Koło w rozgrywkach sportowych
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
media expert

Organizatorem imprezy byli:  Stowarzyszenie „Sprawni inaczej” w Kłodawie, Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Kłodawie.

Impreza jest wydarzeniem cyklicznym, która na stałe już wpisała się w kalendarz imprez organizowanych w Kłodawie. Jak co roku zmaganiom sportowym towarzyszył konkurs plastyczny. Uczestnicy otrzymali medale, dyplomy, a drużyny - puchary.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Kole reprezentowała 5 –cioosobowa grupa uczestników, która została wcześniej odpowiednio przygotowana do rozgrywek przez fizjoterapeutę p. Ilonę Świątek.

Po raz drugi z rzędu grupa uczestników z ŚDS Koło wywalczyła I miejsce i stanęła na zaszczytnym podium. Niezmiernie szczęśliwa grupa wróciła do Ośrodka z pucharem, dyplomami, nagrodami rzeczowymi oraz pozytywnymi wrażeniami.

Rozgrywki sportowe osób niepełnosprawnych są formą aktywizującą do działania, dającą możliwość sprawstwa i sprawdzenia swych umiejetności w wielu konkurencjach sportowych. Każde spotkanie wszelkich środowisk osób niepełnosprawnych  to przeciwdziałanie marginalizacji i izolacji społecznej .

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sty.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
02 Luty
09:00

MDK w Kole
I Powiatowy Festiwal Piosenki Aktorskiej