R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd

17-11-2018 13:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,367 | Komentarzy: 2

Około godziny 13:00 doszło do kolizji na drodze wojewódzkiej nr 270 (Koło - Włocławek) tuż za torami , na wysokości ogrodów działkowych. Z informacji do jakich dotarliśmy wynika ,że kierowca pojazdu osobowego prawdopodobnie zasnął za kierownicą i uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd.
Foto:Czytelnik Arek
R E K L A M A

20-letni mieszkaniec Skierniewic podróżował drogą 270, kiedy to prawdopodobnie zasnął za kierownicą i uderzył w zaparkowany pojazd marki Fiat Ducato. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, które udzieły pierwszej pomocy młodemu mężczyźnie jak i podróżującemu z nim pasażerowi. Z uwagi na brak poważnych obrażeń lekarz nie stwierdził konieczności przewiezienia do szpitala.

Badnie trzeźwości nie wykazało alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE