R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar budynku mieszkalnego. Jedna osoba poparzona

03-12-2018 10:13 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 14,116 | Komentarzy: 2

Dziś stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Kole o godzinie 5.22 otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Rzuchów gm. Dąbie. Na miejsce pożaru zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole, oraz zastępy OSP Dąbie i OSP Rzuchów.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pożarem objęta jest część budynku mieszkalnego. W budynku mieszkała tylko jedna osoba, która w wyniku pożaru doznała poparzenia dłoni i nogi i zdążyła opuścić płonący budynek przed przybyciem straży pożarnej.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym i ugaszeniu pożaru przy pomocy prądów wody oraz udzieleniu osobie poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Osobę poszkodowaną przekazano przybyłemu na miejsce pożaru zespołowi ratownictwa medycznego.

Dochodzenie w sprawie przyczyny powstania pożaru prowadzi policja. W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie domu oraz częściowo dach i drewniany strop.

Pożar przez  2 godziny i 56 minut gasiło 19 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze