R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Rozdali 300 paczek na Mikołajkach w Brdowie

12-12-2018 08:57 | Źródło: Robert Galęba | Wyświetleń artykułu: 3,612 | Komentarzy: 0

Tradycyjne, jak co roku Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Brdowskiej zorganizowało Mikołajki,które odbyły się w sali Jana Pawła II przy klasztorze O Paulinów .Tegoroczne spotkanie z Mikołajem było wyjątkowe bo dziesiąte.

Foto:Tow. Ziemi Brdowskie
R E K L A M A

Mikołajki na stałe wpisały się w kalendarz działań stowarzyszenia. Spotkanie z Mikołajem uatrakcyjnił występ Teatru KRAK-ART z Krakowa w spektaklu ,, LODOWA KRAINA " . Po spektaklu Mikołaj rozdał wszystkim zgromadzonym w sali dzieciom paczki. Jak informują organizatorzy- mimo chłodnej aury sala pękała w szwach , (rozdano ponad 300 paczek) .  Towarzystwo kieruje wyrazy podziękowania dla wszystkich sponsorów , którzy przyczynili się do tego przedsięwzięcie i wspierają działania . Kolejną inicjatywą  organizowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Brdowskiej  jest,,WIGILIJNE SPOTKANIE NA BRDOWSKIM RYNKU " . na które za naszym pośrednictwem Towarzystwo bardzo serdecznie zaprasza.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze