R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Miasto Koło

Otwarcie galerii handlowej Metro Park Koło już 20 grudnia!

18-12-2018 12:40 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 47,282 | Komentarzy: 17
Jeszcze przed świętami w Kole (woj. wielkopolskie) otwarty zostanie nowy park handlowy. Metro Park Koło to kolejna inwestycja w portfolio Metropolitan Investment S.A. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, obiekt z czterema najemcami ma szansę stać się jednym z chętniej odwiedzanych miejsc z ofertą handlową w mieście.
Otwarcie galerii handlowej Metro Park Koło już 20 grudnia!
Foto:Metro Park Koło
R E K L A M A
hydra

Metro Park Koło to obiekt handlowy zrealizowany w modelu retail park. Powierzchnię prawie 2 900 mkw. GLA zajmuje tu czterech najemców, reprezentujących popularne marki, takie jak: Biedronka, Neonet, CCC i Pepco. Obiekt powstał w doskonałej lokalizacji, przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego, Sienkiewicza i Nowowarszawskiej. Dogodny dojazd oraz obecność dużego, wygodnego parkingu (blisko 140 miejsc postojowych) powoduje, że Metro Park Koło będzie oferować mieszkańcom możliwość realizowania szybkich i komfortowych zakupów.  

- Metro Park w Kole to już drugi tego typu obiekt otwarty w ostatnim czasie przez Metropolitan Investment.komentuje Piotr Kret, Manager Zespołu Komercjalizacji w Metropolitan Investment. – W ramach rozwoju brandu Metro stawiamy przede wszystkim na retail parki, bo uważamy, że taki format ma potencjał i sprawdza się w określonych lokalizacjach. Jesteśmy przekonani, że Metro Park Koło również będzie cieszył się popularnością wśród mieszkańców – dodaje.

Oficjalne otwarcie Metro Park Koło odbędzie się już 20 grudnia, a zatem jeszcze przed świętami zakupy będzie można zrobić w Biedronce, CCC i Neonecie. Warto podkreślić, że
w związku z otwarciem obiektu klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Metro Park Koło to kolejny projekt realizowany przez Metropolitan Investment w ramach rozwoju brandu Metro. Spółka coraz intensywniej stawia na rozbudowę sieci parków handlowych tworząc silną i rozpoznawalną w Polsce markę obiektów. Metro Parki funkcjonują już m.in. w Wiśle, Białej Podlaskiej oraz Biłgoraju.  

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - sobota: 9:00-19:00, Niedziela handlowa: 10:00-16:00

Materiał naszej telewizji

 Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (17) Pokaż komentarze
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Lip.
17:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
Adonis ma gościa
27 Lip.
10:00

Plac przed GOKiBP Babiak
Dni Gminy Babiak
29 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu