R E K L A M A
ren
R E K L A M A
gmina osiek
Wiadomości Miasto Koło

Koło Przygody podsumowuje ostatni rok wypraw

21-12-2018 17:32 | Źródło: Koło Przygody | Wyświetleń artykułu: 6,424 | Komentarzy: 4
Kolejny rok dobiega końca, w związku z tym postanowiliśmy podsumować nasze dokonania i zapowiedzieć plany na rok 2019 - opowiadają członkowie Koło Przygody
Koło Przygody podsumowuje ostatni rok wypraw
R E K L A M A
hydra

Rok 2018 był dla nas bardzo udany. Przede wszystkim udało nam się zrealizować od dawna planowaną wyprawę, jaką było przepłynięcie Bugu. Prawię w pełnym składzie udaliśmy się na Ukrainę. Tam rozpoczęliśmy spływ, który zajął nam 14 dni. Rzekę można podzielić na trzy etapy: ukraiński, graniczny i polski. Najwięcej problemów przysporzył nam odcinek graniczny. Nieuregulowana rzeka była dla nas nie lada wyzwaniem. Mimo drobnych przeszkód była to dla nas wspaniała przygoda. Odwiedziliśmy piękne miejsca i spotkaliśmy wielu miłych i życzliwych ludzi.

Poza naszą wspólną przygodą Szymonowi i Marcinowi udało się dokonać własnych osiągnięć. Na początku lipca w tym samym czasie odbyły się wyprawy: Kilimandżaro oraz Główny Szlak Beskidzki. Szymon z kolegami Arkiem i Maksem udali się do Afryki, gdzie spędzili 20 dni. Poza wejściem na Uhuru Peak (5895), czyli szczytu Kilimandżaro, weszli również na Mt. Meru (4567). Mieli oni okazję odwiedzić wiele ciekawych miejsc m.in Polski cmentarz niedaleko miejscowości Arusha, safari w kilku parkach narodowych, plantacje kawy czy miasto Nairobi. Przeżyli niezapomnianą przygodę i spotkali wielu ciekawych ludzi.

Marcin natomiast wraz ze swoją dziewczyną Moniką w ciągu 17 dni pokonali GSB. Dla Marcina było to już drugie przejście tego szlaku.

Wypraw tych nie udałoby nam się zrealizować gdyby nie pomoc naszych sponsorów: Geberit, Woodmizer Kolo Poland, Kaufland Polska, Andre abrasive art., Dagraf, Pitbull Boks Koło oraz FHU MAST Łukasz Stępniak, za co serdecznie dziękujemy.

W nadchodzącym roku 2019 planujemy wejść na najwyższy szczyt Europy, czyli Mt. Blanc i przepłynąć dwie piękne rzeki Polski południowo-wschodniej San i Wieprz. Przed wyprawą na Mt. Blanc chcemy jeszcze odbyć specjalny kurs zimowej turystyki wysokogórskiej, dzięki któremu zdobędziemy sporą wiedzę i umiejętności, które wpłyną na nasze bezpieczeństwo w górach.

Na zakończenie chcemy podziękować wszystkim, którzy nas wspierają i śledzą nasze dokonania. Życzymy Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, aby był dla Was czasem realizacji marzeń i przeżywania wspaniałych przygód.

Relację dla naszej redakcji zredagowali członkowie Koło Przygody

Materiał naszej telewizji

 Nocny bieg o Puchar Andre w cyklu Grand Prix Koła 2019 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Lip.
17:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
Adonis ma gościa
27 Lip.
10:00

Plac przed GOKiBP Babiak
Dni Gminy Babiak
29 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu