R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Pan STOP potrącony na przejściu dla pieszych

04-01-2019 16:01 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 30,798 | Komentarzy: 19

Dziś, w trakcie wykonywania swojej pracy, tzw. "Pan Stop" został potrącony na przejściu dla pieszych przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kole. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Kierująca pojazdem marki Citroen C4, 24-letnia kobieta prawdopodobnie nie dostosowała prędności do panujących, trudnych warunków drogowych i uderzyła w znajdującego się na przejściu dla pieszych 60-letniego pracownika urzędu, który dba o bezpieczeństwo w trakcie przechodzenia przez przejście uczniów szkoły.

60-letni mężczyzna doznał obrażeń, lecz na chwilę trwa ustalanie ich rozległości. Pan "Stop" w czasie potrącenia pomagał uczniom Szkoły Podstawowej nr  5 w Kole. 24-latka jechała od strony dworca PKP w kierunku skrzyżowania z ulicą Blizną. Trudne warunki z pewnością przyczyniły się do potrącenia.

Kobieta była trzeźwa. Dochodzenie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kole.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i przypominamy o wydanym ostrzeżeniu meteorologicznym dotyczącym marznących opadów deszczu i śniegu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (19) Pokaż komentarze