R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Gmina Kościelec

Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego "Nauczyciel na Medal"

17-01-2019 11:04 | Źródło: SP Trzęśniew | Wyświetleń artykułu: 4,762 | Komentarzy: 3
W miesiącu listopadzie 2018 r. Głos Wielkopolski ogłosił plebiscyt „Nauczyciel na Medal 2018”. Jedną z jego kategorii była „Szkoła Przyjazna Uczniom”.
 Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Naszą szkołę do konkursu zgłosiła mama jednego z uczniów – pani Magdalena Szkudlarek. I tak ruszyła rywalizacja między szkołami w powiatach. My oczywiście konkurowaliśmy z innymi szkołami z powiatu kolskiego. Dzięki głosom osób uważającym Szkołę Podstawową w Trzęśniewie za „przyjazną uczniom” zajęliśmy pierwsze miejsce. Głosowanie polegało na wysyłaniu wiadomości SMS pod wskazany numer telefonu. Dostaliśmy się do etapu wojewódzkiego, gdzie rywalizowaliśmy z wieloma wielkimi /nawet poznańskimi/ szkołami. Prowadziliśmy w plebiscycie prawie do końca głosowania. Dopiero podczas ostatnich 15 minut  walki o I miejsce wyprzedziła nas jedna z poznańskich szkół. Przegraliśmy niewielką ilością głosów. W ostatniej chwili dokonała się tak wielka mobilizacja, że przez pół godziny oddano na naszą szkołę ponad 100 głosów.    

W grudniu odbyła się GALA,  w czasie  której  zostały wręczone laureatom nagrody. Podczas uroczystości wystąpili i wręczali nagrody: Elżbieta Leszczyńska /Wielkopolski Kurator Oświaty/, Zbigniew Hoffmann /Wojewoda Wielkopolski/, Andrzej Bolewski /Prorektor Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji/, Adam Pawłowski /Redaktor Naczelny „Głosu Wielkopolskiego”/. Odebrać nagrodę dla naszej szkoły do Poznania pojechał pan dyrektor – Mirosław Zagozda wraz ze szkolną delegacją /rodzice – Magdalena Szkudlarek,  Anna Pasternak, Karolina Nowak; nauczyciele – Mieczysława Strzelińska, Katarzyna Czartek; uczniowie - Kinga Łopata, Julia Wargacka, Oliwier Jędrzejewski/.                                                                                                                                       

   Gala miała bardzo podniosły charakter. Nasza szkoła otrzymała: tabliczkę do zamieszczenia na budynku szkoły „Szkoła Przyjazna Uczniom”, statuetkę ze szkła, dwa dyplomy i voucher za 500 złotych do wykorzystania na pomoce dydaktyczne. Nagrody te powinny szczególnie cieszyć całą społeczność Szkoły Podstawowej w Trzęśniewie ze względu na to, że w rywalizacji z dużymi szkołami zdobyliśmy II miejsce w wojewódzkim plebiscycie.      

Serdecznie dziękujemy pani Magdalenie Szkudlarek /inicjatorce akcji/ i wszystkim osobom /nauczycielom, uczniom, rodzicom/,  które dopingowały i pieczołowicie głosowały na szkołę podczas plebiscytu.  Smsy wysyłali inni ludzie, spoza środowiska szkolnego. Im też należą się podziękowania.

                                                                                                                                                                                                                                           Katarzyna Czartek     

                                                                                                                                                                                                                                               SP Trzęśniew           

 

Materiał naszej telewizji

 Mundurowi na sportowo, czyli Dzień Dziecka na stadionie 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Urząd Gminy w Kościelcu
Kontakt z autorem: sekretariat@koscielec.ug.gov.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
pizzeria fabrico

R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sierp.
16:00

Stadion MOSiR w Kole
Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego
25 Sierp.
11:00

Kościelec
Dożynki Gminne w Kościelcu
29 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu