R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Miasto Koło

Przedstawiamy Galaxy Watch

23-01-2019 15:30 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,716 | Komentarzy: 0
Smartwatch to urządzenie, które od pewnego czasu zdobywa serca i umysły kolejnych osób. Trudno się temu dziwić, ponieważ to rzeczywiście poręczna i praktyczna rzecz. Jedno dotknięcie wystarcza, żebyśmy mieli stały kontakt ze światem. Pokażemy to na przykładzie Samsung Watch 2018.
Przedstawiamy Galaxy Watch
Foto:materiały producenta

Po pierwsze wygląd

Samsung Watch 2018 to smartwatch i zegarek analogowy w jednym. Ma neutralny wygląd z okrągłą tarczą, którą możemy spersonalizować. Do tego dochodzą głębia oraz podświetlenie. Mamy do wyboru korpus o średnicy 42 mm (w kolorach czarnym lub różowego złota) bądź 46 mm (srebrny). Jest tu też tradycyjny, wymienny pasek, który pasuje nawet do najbardziej eleganckiej stylizacji.

Nieoceniony pomocnik

Urządzenie mierzy nasze tętno i kalorie, poziom stresu (pomaga go również redukować za pomocą ćwiczeń oddechowych), treningowe postępy (m.in. rozpoznaje do 39 typów ćwiczeń i wykrywa, gdy przechodzimy od jednego do drugiego) oraz asystuje nam, kiedy śpimy (tworzy zapis czterech faz snu). Natomiast dzięki wytrzymałości klasy wojskowej oraz wodoodporności sprzęt ten sprawdza się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie zaszkodzi mu też zanurzenie w wodzie. Z Galaxy Watch dostajemy również możliwość kontrolowania innych urządzeń Samsung (telewizora, robota sprzątającego czy klimatyzatora). Interesujące jest również to, że urządzenie rozpoznaje moment, w którym się budzimy, i wyświetla poranne podsumowanie obejmujące pogodę, harmonogram dnia i przypomnienia. Natomiast drugie podsumowanie zostanie wyświetlone w porze, kiedy zazwyczaj kładziemy się do snu. Zobaczymy nie tylko przypomnienia, ale również dane dotyczące naszego zdrowia zbierane przez cały dzień. Również w ciągu dnia urządzenie jest z nami na bieżąco. Tarcza My Face wyświetla nasz harmonogram na najbliższe 10 godzin, podając go tak, żeby wystarczył jeden rzut oka, by się z nim zapoznać.

Bieganie bez telefonu i mocna bateria

Z kolei jeżeli zdecydujemy się na Samsung Watch 2018 w wersji LTE, nasza muzyka będzie zawsze tam gdzie my. Dzięki strumieniowemu przesyłowi utworów online i podłączeniu do bezprzewodowych słuchawek dousznych nie musimy już zabierać ze sobą telefonu, szczególnie kiedy idziemy pobiegać. I to jeszcze nie wszystko, Galaxy Watch pozwala bowiem także odetchnąć ładowarce. Wytrzymała bateria (wystarcza na cały tydzień) sprawia, że jedno ładowanie zapewnia długą pracę, nawet jeśli cały czas obsługujemy połączenia, odczytujemy wiadomości na tarczy czy odtwarzamy muzykę.

Samsung Watch 2018 to także inne dodatkowe funkcje. Urządzenie wyposażono w GPS, żebyśmy zawsze wiedzieli, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Do tego posiada ono wbudowany wysokościomierz i barometr, które przydadzą się, gdy zboczymy z uczęszczanych szlaków. Poza tym w Samsung Watch 2018 dzięki trybowi Always On nie musimy już używać przycisku czy obracać pierścienia, żeby wyświetlić godzinę. Ustawiamy jedynie wyświetlacz (AMOLED) tak, by była ona zawsze widoczna – zarówno w dzień, jak i w nocy.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
 1. Chwila nieuwagi i trzy osoby w szpitalu

  26,600   4   Wypadki
 2. Potrąciła kobietę na przejściu dla pieszych

  12,340   2   Wypadki
 3. Kolscy seniorzy na Śniadaniu Wielkanocnym

  8,006   0   Miasto Koło
 4. To już dziesiąty dzień strajku w szkołach

  5,950   5   Szkoły i Przedszkola
 5. WOES: wsparcie finansowe na tworzenie miejsc ...

  1,487   0   Miasto Koło
24 Kw.
17:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie z Michałem Rusinkiem
25 Kw.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
28 Kw.
16:00

Państwowej Liceum Sztuk Plastycznych, ul. Długa 1, Kościelec
Aukcja prac plastycznych