× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Bezchmurnie 18.1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
reklama
reklama

SEGLA z Osieka Małego z tytułem HIT ROKU 2018

Autor: Powiat Kolski 20 Luty 2019 przeczytasz w ok. 3 min.
SEGLA z Osieka Małego z tytułem HIT ROKU 2018
©
(0) | Czytano:
10,628 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Kapituła konkursowa województwa wielkopolskiego przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów nadała Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu "SEGLA" Baryła & Florczak s.j. w Osieku Małym tytuł HIT RODOWY 2018 - FIRMA ROKU - za działania przedsiębiorstwa w oparciu o zasady etyki w biznesie oraz Społeczną Odpowiedzialność Biznesu uwzględniającą interesy społeczności lokalnej.

R E K L A M A
0
Czytano:
10,628 razy
Udostępnij

Uroczysta Gala podsumowująca konkurs Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów, w której uczestniczyli laureaci konkursu odbyła się w dniu 15 lutego 2019 roku w hotelu Andersia Tower w Poznaniu. Firmę „Segla” reprezentowały współwłaścicielki spółki Pani Anna Andrzejczak oraz Pani Karolina Pierzgalska.

Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.

Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp.

Wyłonienie, uhonorowanie przez kompetentną kapitułę i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych urzeczywistnionych w poszczególnych regionach wymaga szeroko zakrojonych prac przygotowawczych. Uczestniczą w nich samorządy terytorialne, zwłaszcza zaś starostwa powiatowe. To wielki atut tego przedsięwzięcia, bo rekomendowane przez starostów stanowią rzeczywistą wizytówkę potencjału gospodarczego, samorządowego, ale też intelektualnego poszczególnych powiatów.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SEGLA” działa na rynku od 1993 r. i jest firmą wyspecjalizowaną w przetwórstwie szkła. Wytwarza szkło hartowane płaskie i gięte. Szkło hartowane płaskie i gięte produkuje z zastosowaniem nowoczesnej metody hartowania poziomego, która nie zostawia śladów obróbki termicznej.

„SEGLA” oferuje pełen zakres obróbki szkła od szlifowania krawędzi poprzez wiercenie otworów, matowanie i nakładanie sitodruku aż po hartowanie szkła.

Rynek usług w dziedzinie obróbki szkła szybko wchłonął nową ofertę. Klienci docenili zwłaszcza jej bardzo dobrą jakość i atrakcyjne ceny. Rosnący popyt na proponowane przez firmę „SEGLA” usługi dał jej solidne podstawy pod racjonalnie zaplanowany rozwój.

Sygnowane znakiem „SEGLA” szyby bezpieczne płaskie i gięte znajdują zastosowanie przede wszystkim w środkach transportu drogowego i szynowego, w kabinach maszyn budowlanych i rolniczych oraz w oknach i iluminatorach statków. Wszystkie produkty dysponują certyfikatami właściwych instytucji strzegących bezpieczeństwa użytkowników tych wyrobów. A co ważniejsze, firma może się powołać na świetne rekomendacje swoich dotychczasowych klientów. Są nimi odbiorcy nie tylko w Polsce, ale w wielu innych krajach Unii Europejskiej. Eksport zresztą systematycznie rośnie i można oczekiwać, że będzie tak jak dotychczas jednym ze źródeł rynkowego powodzenia Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „SEGLA”.

Szczegółowe informacje na temat przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu znajdą Państwo pod poniższym linkiem:
http://www.konkurs-hit.pl/

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Miasto Koło
84. rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego
7 godziny temu 260

84. rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Powiat Kolski
Przyznano kolejne dotacje na renowacje zabytków. Gdzie trafią w naszym powiecie?
8 godziny temu 10,928 3

Przyznano kolejne dotacje na renowacje zabytków. Gdzie trafią w naszym powiecie?

Miasto Koło
Ślub w oku telewizyjnej kamery. Nowy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia
13 godziny temu 16,365

Ślub w oku telewizyjnej kamery. Nowy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia

Wypadki
Śmierć na torach kolejowych. Mężczyzna zginął na miejscu!
2 dni temu 70,049

Śmierć na torach kolejowych. Mężczyzna zginął na miejscu!

Inne
Mając prawie 3 promile wsiadł za kierownicę, bo zgłodniał - pojechał po kebaba
2 dni temu 18,716 1

Mając prawie 3 promile wsiadł za kierownicę, bo zgłodniał - pojechał po kebaba

Inne
Fantastyczna Joanna Sołtysiak. SUB9 w spontanicznym starcie Ironman!
2 dni temu 6,954 1

Fantastyczna Joanna Sołtysiak. SUB9 w spontanicznym starcie Ironman!

R E K L A M A