R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

SEGLA z Osieka Małego z tytułem HIT ROKU 2018

20-02-2019 08:57 | Źródło: Powiat Kolski | Wyświetleń artykułu: 10,316 | Komentarzy: 0

Kapituła konkursowa województwa wielkopolskiego przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów nadała Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu "SEGLA" Baryła & Florczak s.j. w Osieku Małym tytuł HIT RODOWY 2018 - FIRMA ROKU - za działania przedsiębiorstwa w oparciu o zasady etyki w biznesie oraz Społeczną Odpowiedzialność Biznesu uwzględniającą interesy społeczności lokalnej.

Foto:
R E K L A M A

Uroczysta Gala podsumowująca konkurs Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów, w której uczestniczyli laureaci konkursu odbyła się w dniu 15 lutego 2019 roku w hotelu Andersia Tower w Poznaniu. Firmę „Segla” reprezentowały współwłaścicielki spółki Pani Anna Andrzejczak oraz Pani Karolina Pierzgalska.

Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.

Zarówno założenia jak i regulamin, kryteria, metoda prac kapituły - to wszystko ulegało przez minione lata nieznacznym modyfikacjom. Istota i cel projektu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp.

Wyłonienie, uhonorowanie przez kompetentną kapitułę i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych urzeczywistnionych w poszczególnych regionach wymaga szeroko zakrojonych prac przygotowawczych. Uczestniczą w nich samorządy terytorialne, zwłaszcza zaś starostwa powiatowe. To wielki atut tego przedsięwzięcia, bo rekomendowane przez starostów stanowią rzeczywistą wizytówkę potencjału gospodarczego, samorządowego, ale też intelektualnego poszczególnych powiatów.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „SEGLA” działa na rynku od 1993 r. i jest firmą wyspecjalizowaną w przetwórstwie szkła. Wytwarza szkło hartowane płaskie i gięte. Szkło hartowane płaskie i gięte produkuje z zastosowaniem nowoczesnej metody hartowania poziomego, która nie zostawia śladów obróbki termicznej.

„SEGLA” oferuje pełen zakres obróbki szkła od szlifowania krawędzi poprzez wiercenie otworów, matowanie i nakładanie sitodruku aż po hartowanie szkła.

Rynek usług w dziedzinie obróbki szkła szybko wchłonął nową ofertę. Klienci docenili zwłaszcza jej bardzo dobrą jakość i atrakcyjne ceny. Rosnący popyt na proponowane przez firmę „SEGLA” usługi dał jej solidne podstawy pod racjonalnie zaplanowany rozwój.

Sygnowane znakiem „SEGLA” szyby bezpieczne płaskie i gięte znajdują zastosowanie przede wszystkim w środkach transportu drogowego i szynowego, w kabinach maszyn budowlanych i rolniczych oraz w oknach i iluminatorach statków. Wszystkie produkty dysponują certyfikatami właściwych instytucji strzegących bezpieczeństwa użytkowników tych wyrobów. A co ważniejsze, firma może się powołać na świetne rekomendacje swoich dotychczasowych klientów. Są nimi odbiorcy nie tylko w Polsce, ale w wielu innych krajach Unii Europejskiej. Eksport zresztą systematycznie rośnie i można oczekiwać, że będzie tak jak dotychczas jednym ze źródeł rynkowego powodzenia Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „SEGLA”.

Szczegółowe informacje na temat przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu znajdą Państwo pod poniższym linkiem:
http://www.konkurs-hit.pl/

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze