R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wymuszenie pierwszeństwa powodem kolizji przy Kauflandzie

05-03-2019 09:16 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 19,168 | Komentarzy: 8

To kolejne zderzenie pojazdów osobowych w tym miejscu. Skrzyżowanie ulic Blizna i Kolejowa, w okolicach marketu Kaufland to jedno z miejsc na mapie miasta, gdzie najczęściej dochodzi do kolizji drogowych.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Około godziny 19:20 , 4 marca doszło w tym miejscu do zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki Peugeot oraz VW. Prowadzący Peugota 206, 21-letni mieszkaniec gminy Kościelec wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z ulicy Bliznej, co doprowadziło do zderzenia z VW Polo, w którym podróżowała 26-letnia mieszkanka gminy Krzymów.

Sprawca był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym. Na miejscu pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole oraz pogotowie ratunkowe.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze