R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Na sygnale

Dzień Kobiet w Komendzie Powiatowej Policji w Kole

08-03-2019 15:09 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 8,833 | Komentarzy: 0
Choć policjant to zawód nadal zdominowany przez mężczyzn, to w szeregach Policji nie brakuje kobiet. I to właśnie dla nich, w tym szczególnym dniu jakim jest Międzynarodowy Dzień Kobiet, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole zorganizowali specjalne spotkanie.
Dzień Kobiet w Komendzie Powiatowej Policji w Kole
Foto:
R E K L A M A
hydra

8 marca, od wielu lat jest dniem, w którym Komendanci mają szczególną okazję do złożenia podziękowań na ręce świętujących ten dzień kobiet. Trudna służba policjantek i odpowiedzialna praca pracownic cywilnych, jest wysoko oceniania przez przełożonych. W tym wyjątkowym dniu, kierownictwo, przedstawiciele związków zawodowych oraz policjanci zorganizowali uroczyste spotkanie dla kobiet pracujących w kolskiej jednostce Policji. Zastępca Komendanta Powiatowego w Kole, podinsp. Jacek Brzęcki w imieniu kierownictwa oraz wszystkich funkcjonariuszy złożył serdeczne życzenia oraz wyraził słowa uznania i podziękowania za codzienną pracę paniom pracującym w Policji. Składając życzenia życzył sukcesów w życiu zawodowym oraz zadowolenia w życiu rodzinnym. Do życzeń dołączyli się przełożeni wszystkich Pań, a także Przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów w Kole Tomasz Bartczak.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek