Bezchmurnie 11.3

Olimpia Koło wyrywa punkt liderowi IV ligi

(0) | Czytano:
3,872 razy | przeczytasz w minutę

W sobotę 9 marca na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 21 kolejki IV ligi wielkopolskiej z liderem tabeli Lubuszaninem Trzcianka. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,872 razy
Udostępnij

Kolanie już w 3 minucie wyszli na prowadzenie. Podyktowany przez sędziego spotkania rzut karny skutecznie egzekwował Bartosz Kowalski. Dalszy przebieg spotkania przypominał poprzedni pojedynek z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Goście doprowadzili do remisu w końcówce I połowie, po bramce Pawła Iwanickiego w 43 minucie.

II połowa do już dominacja Lubuszanina na boisku, jednakże Olimpia wyniosła z poprzedniej kolejki wnioski. Skutecznie broniła się do końcowego gwizdka. W doliczonym czasie gry Lubuszanin co prawda strzelił bramkę, jednak sędzia spotkania Pan Mariusz Sikorski bramki nie uznał odgwizdując pozycję spaloną.

MKS OLIMPIA Koło - LUBUSZANIN Trzcianka 1:1 (1:1)

1:0 - Bartosz Kowalski (3' - rzut karny)

1:1 - Paweł Iwanicki (43')