R E K L A M A
ren
R E K L A M A
zawmark
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Uczestniczyli w nagraniu programu "Dance, dance, dance"

11-03-2019 08:24 | Źródło: SP nr 5 w Kole | Wyświetleń artykułu: 4,671 | Komentarzy: 0
7 marca uczniowie kl. VI, VII i gimnazjaliści ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole wybrali się do Warszawy na nagranie 4. odcinka programu tanecznego "Dance, dance, dance”.
Uczestniczyli w nagraniu programu
Foto:
R E K L A M A
hydra

W tym niezwykłym show celebryci muszą się zmierzyć z układami choreograficznymi ze znanych teledysków. Ich występy ocenia trzyosobowe jury: Ewa Chodakowska (trenerka fitness), Ida Nowakowska (tancerka, uczestniczka 1. edycji "You Can Dance", związana z programem "Bake Off Junior") i Robert Kupisz (projektant mody, tancerz, choreograf). Prowadzenie programu powierzono Basi Kurdej-Szatan oraz Tomaszowi Kammelowi.

Młodzież w czasie wielogodzinnego nagrania mogła podziwiać solowe występy Kasi Dziurskiej, Rafała Maślaka, Patrycii Kazadi, Wiktorii Gąsiewskiej, Klaudii Halejcio. Gwiazdy show-biznesu radziły sobie znakomicie. Niestety, ktoś musiał odpaść z rywalizacji. Kto? Tego nie można zdradzić.

Dzięki wyjazdowi uczniowie zobaczyli, jak wygląda nagrywanie programów telewizyjnych od kuchni. Jak się okazuje jest to męcząca, żmudna, trwająca wiele godzin praca. Uczniowie mieli też okazję porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia ze sławnymi uczestnikami programu "Dance, dance, dance. Szczególnie dużo uwagi poświęciła uczniom Ewa Chodakowska, która zamieściła filmik z nimi na swoim koncie na Instagramie. Niektórym udało się zdobyć autografy jurorów i prowadzących.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek