R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Polityka

Poseł Piotr Liroy Marzec zaprasza na spotkanie w Kole

22-03-2019 08:25 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,594 | Komentarzy: 1

27 marca, do Koła zawita poseł Piotr Liroy Marzec. Wieczorne środowe spotkanie z mieszkańcami miasta Koła oraz powiatu kolskiego będzie jednym z elementów kampanii do Parlamentu Europejskiego.

Foto:
R E K L A M A

Piotr Liroy Marzec w majowych wyborach do PE będzie bowiem "jedynką" na liście Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy w okręgu nr 7. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Mazurek, o godz. 19:30 (wstęp wolny) i będzie jednym z wielu planowanych spotkań w miastach powiatowych Wielkopolski.

Piotr Liroy Marzec, znany przede wszystkim jako raper i producent muzyczny, w 2015r. uzyskał mandat posła na Sejm RP VIII kadencji z listy Kukiz 15', uzyskując 22 614 głosów w okręgu świętokrzyskim. Członek Komisji Kultury i Środków Przekazu oraz Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. marihuany medycznej, aktualnie także przewodniczący koła poselskiego Wolność i Skuteczni.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze