× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Zamglenie 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Akademia "MAŁA OLIMPIA" ma już rok

Autor: www.olimpiakolo.pl 22 Marzec 2019 przeczytasz w ok. 2 min.
Akademia
© www.olimpiakolo.pl
(0) | Czytano:
2,399 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Mija rok jak przy klubie MKS Olimpia Koło funkcjonuje Akademia ,,Mała Olimpia’’. W swoich strukturach zrzesza dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Obecnie regularnie trenuje ponad 210 dzieci co pokazuje, że praca trenerów idzie w dobrym kierunku. Dzięki przychylności władz miasta i otrzymanej dotacji mamy możliwość dalszego rozwoju.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,399 razy
Udostępnij

"Cieszy nas bardzo ten fakt, że Akademia doczekała się swojego pierwszego roczku, a tak bardzo poważnie mamy bardzo wiele pomysłów żeby wszystko podążało w jeszcze lepszym kierunku. Stawiamy zdecydowanie na rozwój. Ujednolicony został system szkolenia oparty na Narodowym Modelu Gry, a obecnie jesteśmy na etapie wprowadzania nowego projektu, który ma na celu zmniejszenie grup ćwiczebnych, dobór dzieci pod względem roczników i umiejętności" - podsumował 12 miesięcy działania koordynator Akademii Piotr Górski.


W każdym roczniku będzie grupa wiodąca licząca 12 zawodników i grupa mniej zaawansowana piłkarsko, dzięki czemu każde dziecko będzie miało możliwość prawidłowego rozwoju. W każdej grupie zajęcia będzie prowadziło 2 trenerów - trener główny i jego asystent co spowoduje, że poprawi się jakość i intensywność jednostki treningowej. Należy zaznaczyć, że począwszy od dzieci 7 letnich każda grupa będzie uczestniczyła w rozgrywkach organizowanych przez koniński OZPN. Istotny jest fakt, że jako jedna z niewielu Akademii zwiększyliśmy ilość jednostek treningowych. Dzieci 9-letnie mają 10 jednostek treningowych w miesiącu, a 10 letnie i starsze już 12 jednostek w miesiącu. Mamy w planach rozpoczęcie treningów indywidualnych w grupach 4 osobowych dla dzieci które chciałyby trenować więcej.

 


Trzeba podkreślić, że nasze najmłodsze zespoły żak młodszy U8 i żak starszy U9 zajmują pierwsze miejsca w rozgrywkach KOZPN, natomiast orliki U11 i U 10 odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Choć wynik nie jest tu najważniejszy, jednak napawa optymizmem i mobilizuje do jeszcze cięższej pracy.


   

Naszym głównym celem jest, aby dzieci z Koła i okolic miały możliwość trenowania w dobrze funkcjonującej Akademii. Wierzymy, że na 100-lecie klubu MKS Olimpia Koło, które przypada w przyszłym roku będziemy zrzeszać dużo więcej młodych adeptów piłki nożnej.

 

Zapraszamy więc do udziału w zajęciach najmłodszych piłkarzy tej naszej kolskiej społeczności w klubie z prawie 100- letnią tradycją. Więcej szczegółów można otrzymać dzwoniąc do trenera koordynatora Akademii: Piotr Górski: 696 987 120

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
8 godziny temu 365

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 10,890 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,509 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,684

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 22,215

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

8 godziny temu 365
R E K L A M A