R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Dni Otwarte w Ekonomiku 2019

02-04-2019 09:39 | Źródło: ZSEA Koło | Wyświetleń artykułu: 2,422 | Komentarzy: 0
W dniach 28-29 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole odbyły się Dni Otwarte, których organizację koordynowały pani Beata Urbaniak i pani Katarzyna Piątczak. Była to doskonała okazja do goszczenia uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z terenu powiatu kolskiego.
Dni Otwarte w Ekonomiku 2019
Foto:
R E K L A M A
hydra

Celem przygotowanego przez uczniów Ekonomika spotkania było przede wszystkim zaprezentowanie oferty edukacyjnej na rok szkolny 2019/2020 oraz integracja środowisk szkolnych poprzez zabawę.

Rozpoczynając spotkanie, Dyrekcja w skrócie przybliżyła specyfikę kierunków kształcenia w ZSEA oraz zasady funkcjonowania szkoły, zapraszając jednocześnie młodzież do udziału w przygotowanych atrakcjach.

Program był niezwykle barwny, składały się na niego: prezentacje multimedialne i filmy promujące poszczególne zawody, quizy, piosenki, skecze i taniec. Uczniowie Ekonomika popisywali się na scenie wyśmienitą grą aktorską i wspaniałym wokalem, wprowadzając publiczność w doskonały nastrój. Z kolei nauczyciele języka angielskiego zaproponowali także gry planszowe i irlandzki escape room.

Gimnazjaliści i ósmoklasiści, uczestnicząc w quizach i konkursach, wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a także znakomitą wiedzą ekonomiczną. Zwieńczeniem imprezy był drobny poczęstunek przygotowany przez uczniów Ekonomika.

Po części oficjalnej goście mieli możliwość odwiedzenia stoisk prezentujących poszczególne kierunki oraz pozyskania szczegółowych informacji na temat zasad rekrutacji.

Słowa kluczowe:

Materiał naszej telewizji

 Nocny bieg o Puchar Andre w cyklu Grand Prix Koła 2019 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Lip.
17:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
Adonis ma gościa
27 Lip.
10:00

Plac przed GOKiBP Babiak
Dni Gminy Babiak
29 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu