R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Siatkówka

Victoria Koło Mistrzem ligi

08-04-2019 11:27 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,052 | Komentarzy: 0

W dniu 30 marca w Kutnie odbyła się ceremonia zakończenia kutnowskiej ligi w piłce siatkowej. W rozgrywkach Ekstraklasy kobiet sezonu 2018/2019 kategorii Open wzięło udział 10 zespołów.

Foto:Victoria Koło
R E K L A M A

Rozegrano łącznie 18 kolejek począwszy od 3 listopada 2018 - 23 marca 2019. Victoria Koło z dorobkiem 17 zwycięstw i 1 porażki pewnie sięgnęła po tytuł Mistrzowski.

Klasyfikacja na podium:

  1. Victoria Koło
  2. Łęczyca Team
  3. Akademia Siatkówki Żychlin

Do drużyny z Koła trafiła również najwyższa z  nagród indywidualnych – MVP ligi, którą otrzymała wychowanka klubu Natalia Kawka.

 Dziękujemy organizatorom ligi za jak zwykle wysoki poziom nie tylko organizacyjny i sędziowski, ale również docenienie trudu sportowego poprzez liczne nagrody – pamiątki

To był długi i wyczerpujący sezon, ale cała drużyna dźwignęła jego trudy uzupełniając  siebie nawzajem i dając dobre , niekiedy wymuszone zmiany.

Skład zgłoszony do rozgrywek:  Ludwicka Marta, Dominiak Nikola, Niespodziańska Marta, Stefanowska Klaudia, Kawka Natalia, Racinowska Agata, Kubiak Karolina, Kwieciak Malwina, Kwiatkowska Magdalena, Lewandowska Anita, Janowska Monika, Król Zosia, Rosiak Karolina.

Oczywiście sukcesu nie byłby możliwy, gdyby nie nasi sponsorzy, którzy nam ufają i chcą promować sport i nasze miasto.. Podziękowania dla BricoMarche Koło, które na ten sezon ufundowało nam mega profesjonalne stroje oraz dla firm WoodMizer,  KHBC, którze miały bezpośredni wkład finansowy w udziale w lidze jak i okresie przygotowawczym.

Dziękujemy i to właśnie Wam dedykujemy  ten sukces, licząc na dalszą współpracę. Szczególnie, że przed nami jeszcze większe przedsięwzięcia już wkrótce

Poniżej delegacja na ceremonii.     

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze