sim
kol-net
Wiadomości Na sygnale Policyjny raport z długiego weekendu

Policyjny raport z długiego weekendu

02-11-2010 09:03 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,878 | Komentarzy: 0
Policyjny raport z długiego weekendu
Foto:
zacisze
W piątek po południu mieszkanka Kłodawy zawiadomiła, że nieznana jej osoba posługując się jej danymi osobowymi na jednym z internetowych portali aukcyjnych założyła fikcyjne konto. Realizując różne transakcje spowodowała zadłużenie tego konta na ponad 10 tys. zł. Wszystko wyszło na jaw, kiedy niczego nie podejrzewająca kobieta otrzymała nakaz do zapłaty długu. Policjanci zajmą się teraz ustalaniem szczegółów i szukaniem internetowego oszusta.
Ponadto służby dyżurne policji odnotowały:

01 listopada wieczorem policjanci z Babiaka zatrzymali 29 letniego mężczyznę, który kilka godzin wcześniej w sklepie w Bogusławicach wykorzystując chwilową nieuwagę sprzedawczyni, która wyszła na zaplecze ukradł 600 zł. z utargu. Mężczyzna jest mieszkańcem gm. Babiak i już wcześniej był notowany przez policję. Podczas przeszukania jego mieszkania mundurowi odnaleźli część skradzionej gotówki. Złodziejaszek trafił do Izby Wytrzeźwień, dziś policjanci będą go przesłuchiwać.

W nocy z 31 października na 01 listopada w Kole na ul. Łąkowej poprzez wybicie szyby włamano się do zaparkowanego tam dostawczego opla. Z samochodu po zdemontowaniu skradziono radio CB, odtwarzacz samochodowy oraz nawigację. Właściciel oszacował straty na 1 tys. zł.

Na drogach powiatu policjanci zabezpieczali miejsca 11 kolizji, 3 z nich spowodowane były przez nietrzeźwych uczestników ruchu. W sumie od piątkowego popołudnia policjanci zatrzymali 8 osób, które kierowały po pijanemu, 6 kierowców aut osobowych, rowerzystę i kierującego skuterem.

Tegoroczna Akcja „Znicz" na terenie powiatu przebiegła spokojnie, ruch odbywał się płynnie. Tam gdzie zdarzały się chwilowe utrudnienia natychmiast pojawiali się mundurowi aby pomagać zmotoryzowanym. Kolscy policjanci serdecznie dziękują zarówno kierowcom jak i pieszym za rozsądek i rozwagę, dzięki uprzejmości zrozumieniu i wzajemnej tolerancji akcja miała tak spokojny przebieg.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!